Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 24.7.2016
Atamalar
Academy Tech'e teknoloji direktörü
AcademyTech'in teknoloji direktörlüğüne Murat Bayraktar getirildi. İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu Bayraktar, aynı üniversitenin Nükleer Bilimler Enstitüsünde yüksek lisans yaptı. Netron, Telcoset, Bilge Adam'da yöneticilik yapan Bayraktar, Eylül 2015'ten beri Infonet'te yönetici olarak devam ediyor.

Doğa Sigorta'ya müdür yardımcısı
Doğa Sigorta'da genel müdür yardımcılığına Ercan Kösoğlu atandı. İTÜ İnşaat Mühendisliği mezunu Kösoğlu, Halk Sigorta'da 7 yıl görev yaptı. Ardındından Commercial Union'da yöneticilik yapan Kösoğlu, en son April Genç Brokerlik'de yöneticilik yapıyordu.

EO Türkiye'ye yeni başkan
Dünya Girişimciler Organizasyonu EO 'nin yeni başkanı Gül Gürer Alimgil oldu. Dijital müzik yayıncılığı konusunda faaliyet gösteren SMG'nin de Yönetim Kurulu Başkanı Alimgil, 'de 7 bine yakın AVM, otel ve mağaza gibi halka açık mekanda, kapalı devrede yasal müzik, anons ve reklam yayını hizmeti veriyor.

Nordman Ras man'a genel müdür
Nordmann Rassmann'da Genel Müdürü H. Rüştü Barkay oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Barkay, Avusturya Innsbruck Üniversitesi'nde İşletme eğitimi ve UCLA Üniversitesi'nde Uluslararası Pazarlama eğitimi aldı. GıdaSA'da 10 yıl yönetici olarak çalışan Barkay, daha sona CNR Holding, Plastay Kimya ve Bayegan Dış Ticaret'te yöneticilik yaptı.

PWC'ye direktör atandı
Mert Emcan PWC'ye direktör olarak atandı. ODTÜ Uluslararası İlişkiler mezunu Emcan, kariyerine 1996'da PwC Denetim bölümünde başladı. Özel sektörde yöneticilik ve İK danışmanlığı deneyimlerinden sonra PwC İnsan Kaynakları Danışmanlığı'nda Kıdemli Müdür olarak görev aldı. En son SOCAR Enerji'de İK Koordinatörlüğü yapıyordu.

Sanofi'ye pazara erişim direktörü
Toros Şahin, Sanofi Grubu Pazara Erişim ve Sağlık Ekonomisi Direktörü olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik lisans ve yüksek lisansını tamamlayan Şahin, 2008'den itibaren Sanofi Grubu'nda görev yapıyor. Şahin bu arada İngiltere York Üniversitesi'nde Sağlık Ekonomisi diploma sonrası programını da tamamladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN