Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 31.7.2016
Atamalar
Four Seasons'a otel müdürü
Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet'in yeni müdürü Nihat Yücel oldu. İstanbul Üniversitesi'nde Turizm Ekonomisi, MBA ve Florida Üniversitesi'nde (FIU) Konaklama Yönetimi üzerine yüksek lisans programlarını tamamlayan Yücel, kariyerine Etap Marmara, Virginia'da, The Ritz-Carlton Tysons Corner otellerinde görev aldı. Yücel, Four Seasons'ta 17 yıldır çalışıyor.

AstraZeneca'ya iş ortağı
Yelda Kabaklarlı, AstraZeneca Ortadoğu, ve Afrika Satınalma İş Ortağı oldu. Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu Kabaklarlı, aynı üniversitede Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi yüksek lisansını tamamladı. Pfizer ve BAT'de çalışan Kabaklarlı, 2007'de yılında AstraZeneca 'ye katıldı.

Sandoz'a birim direktörü
Sandoz İlaç Reçeteli İlaçlar Birimi Direktörlüğü görevine Çağatay Çelik atandı. ODTÜ Biyoloji mezunu Çelik, yüksek Lisansını aynı üniversitede yaptı. Çelik, GSK, Roche ve Gilead firmalarında çalıştı.

CMC'ye genel müdür yardımcısı
Gökben Özalp, CMC İK Genel Müdür Yardımcısı oldu. İTÜ Endüstri Mühendisliği ve yine aynı üniversitede Endüstri Mühendisliği mastır eğitimi alan Özalp kariyerine Anadolu Endüstri Holding'de başladı. Özalp, sırasıyla SAP, Turkcell, Acıbadem Hastaneler Grubu, Universal Hastanesi ve Abdi İbrahim'de çalıştı.

Seha Yapı'ya genel müdür
Seha Yapı'nın yeni genel müdürü İskender Uslu oldu. ODTÜ İnşaat Mühendisliği mezunu Uslu, İTÜ İnşaat Yönetiminde Bilişim yüksek lisansı yaptı. Uslu, 2007 yılından bu yana İstanbul Valiliği Proje Koordinasyon Biriminde Proje Müdürü ve Koordinatörü olarak çalışıyordu.

MSD Türkiye'de toplu atama
Ece Gökdemirtaş, MSD Liderlik Ekibi'ne İş Geliştirme Direktörü olarak katıldı. MSD Türkiye Hukuk ve Uyum Direktörlüğü'ne Funda Zeynep Ekincioğlu atanırken Dünya Küçükçetin ise firmanın, Hastane ve İmmünoloji İş Birimi Direktörü olarak Liderlik Ekibi'ne katıldı.

Reidin'e genel müdür
Reidin'in genel müdürü Kerim Alain Bertrand oldu. Paris Dauphine Üniversitesi Ekonomi mezunu Bertrand, Panthon-Assas Universitesi Uluslararası Ekonomi yüksek lisansı yaptı. Indosuez, ISI Emerging Markets ve UBM Grubu'nda çalışan Bertrand, en son The Related Digital Marketing'de COO'ydu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN