Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genç Siyasetçi Saç Ektirdi

Giriş Tarihi: 18.7.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
Genç Siyasetçi Saç Ektirdi
25. Dönem Bağımsız Milletvekili Adayı Aydemir Kaplan (30), adaylık döneminde saç ektirerek, yeni yüzüyle siyasete atıldı. Kaplan, saçları çıktıktan sonra çevresinden olumlu tepkiler aldığını söyledi.
Geçtiğimiz dönem gerçekleşen genel seçimde bağımsız milletvekili adayı olarak İzmir’den yola çıkan Aydemir Kaplan, seçmenlerine daha güzel çıkmak ve çevresindeki ‘kel’ imajını yıkmak için saç ektirmeye karar verdi. Muhasebeci Kaplan, yaptığı araştırmanın ardından Özel Gazi Hastanesi Saç Ekimi Birimi’ne başvurdu. Birim Koordinatörü Yasemin Gülgör ile görüşen Kaplan’a saç ekimi için gün verildi. Hastanede doktor ve uzman ekip tarafından Kaplan’a saç ekildi.
“HERKES SAÇLARIMA BAYILDI”
Ailesinde saç dökülmesi problemi olmadığını ve saçlarının askerlik döneminde yaşadığı stresten dolayı döküldüğünü belirten Kaplan, yaptığı uzun araştırmaların sonucunda saç ektirmeye karar verdiğini söyledi. Özel Gazi Hastanesi Saç Ekim Birimi’nde yapılan operasyon ardından saçlarının çıktığını anlatan Kaplan, “Operasyona girmeden önce çevremdeki arkadaşlarım beni ameliyat konusunda korkuttu. Ancak onların dedikleri çıkmadı. Operasyonda lokal anestezi yapılarak saçlarım ekildi, hiç acı hissetmedim. Saçlarım çıktıktan sonra çevremden olumlu tepkiler aldım. Bana ’kel’ diyen arkadaşlarım, yeni imajımı çok sevdi" dedi.
“KİMSE BANA ‘KEL’ DİYE SESLENMİYOR”
Saçlarının dökülmesiyle kendini farklı bir insan gibi hisseden Kaplan, “İnsanlar bana ‘ke’ diyorlardı ve çok zoruma gidiyordu. Ona inat saç ektirdim. Şimdi kimse bana bu şekilde seslenemiyor” diye konuştu. Kaplan, seçim çalışmalarında İzmir’in işsizlik, altyapı ve trafik sorunlarına çözüm önerilerinde bulunmuştu. Genç siyasetçi siyasete devam etmek istediğini, en büyük amacının ise halkına hizmet etmek olduğunu sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç Siyasetçi Saç Ektirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN