Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gaziantep Hasırcı'da hedef: 10 bin konut

Bugüne kadar 2 bin konutu tamamlayarak sahiplerine zamanından önce teslim eden Hasırcı Yapı&Mimarlık'ın yeni hedefi 10 bin aileyi ev sahibi yapmak

Giriş Tarihi: 25.12.2013
Gaziantep'te Hasırcı Group bünyesinde faaliyet gösteren Hasırcı Yapı&Mimarlık, yapmış olduğu yeni ve modern yerleşim alanlarıyla Gaziantep'in gururu olmaya devam ediyor. 12 yıldır benzersiz projeler tasarlayan, ayrıca konfor açısından inşaat sektöründe yeni ufuklar açan Hasırcı, yeni projeleri için en kaliteli malzemeleri kullanarak yaptığı inşaatlarda kullanılan tüm malzemelerin kalitesinden ödün vermeyerek depreme dayanıklı konutlar inşa ediyor.

YAŞAM ALANI GELİŞTİRİYOR
Şirketin amaçları, "Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak, doğruluk, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden taahhüt edilen tarihten önce projelerimizi teslim ederek müşterilerimiz ile güven ve özveriye dayanan bir iş birliği oluşturmak" olarak gösteriliyor. Geçmişten aldığı bilgi ve deneyimi, güçlü iş birlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştiren Hasırcı, Gaziantep'in en çok tercih edilen, yaşam alanı geliştirici şirketi olmayı hedefliyor.

BÜYÜK PROJELER YAPIYOR

Bugüne kadar 2 bin konutu kaliteli malzeme ve özgün işçilikle tamamlayarak sahiplerine zamanından önce teslim eden Hasırcı, kentin yeni gelişen bölgelerinde yaptığı büyük inşaat projeleriyle dikkat çekiyor. Hasırcı, önümüzdeki dönemde 10 bin aileyi ev sahibi yapmayı hedefliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gaziantep Hasırcı'da hedef: 10 bin konut
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN