Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Medical Park'a bir ödül daha

Giriş Tarihi: 25.12.2013

Medical Park Gaziantep Hastanesi, başarılı çalışmaları nedeniyle GAMEP ve ASKON tarafından bu yıl verilen Bölgesel ve Uluslararası Markalar Ödülleri'ne sağlık alanında layık görüldü

Gaziantep Medya Platformu (GAMEP) ile Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) işbirliğiyle bu yıl 2'ncisi düzenlenen 'Bölgesel ve Uluslararası Markalar Ödülleri' sağlık alanında Medical Park Gaziantep Hastanesi'ne verildi. Genel Koordinatör Hayrullah Kubba ödülünü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nun elinden aldı.

EROĞLU ONUR KONUĞUYDU
Şehitkâmil Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Bölgesel ve Uluslararası Markalar Ödülleri' töreninde KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu onur konuğu olarak ağırlandı. Törene Gaziantep Vali Vekili Mehmet Taşdöğen, AK Parti Gaziantep milletvekilleri Halil Mazıcıoğlu ve Mehmet Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca, GAMEP Başkanı Nazmi Özkoyuncu, işadamları, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

SAĞLIKTA SÖZ SAHİBİ
Ödülü değerlendiren Hayrullah Kubba, "2008 yılından bu yana Gaziantep'e hizmet veriyoruz. Açıldığımız günden bu yana önemli başarılara imza attık ve hedefimizi yüksek tutarak yatırımlarımızı sürdürdük. 2009 yılında da Avrupa Birliği Kalite Zirve Ödülü'nü almış ve başarılarımızı tescillemiştik. Bir kez daha ödül alarak marka kentin marka sağlık kuruluşu olmanın gururunu yaşıyoruz" dedi. Kubba, Gaziantep'in son yıllarda sadece bir sanayi kenti olmaktan çıktığını belirterek, sağlık alanında da bölgede söz sahibi bir kent konumuna geldiğini kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Medical Park'a bir ödül daha
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN