Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkmenler için1 TIR yardım

AK Parti Eskişehir il ve ilçe teşkilatları tarafından Bayırbucak Türkmenleri için düzenlenen kampanyada toplanan TIR dolusu yardım, dualar eşliğinde gönderildi

Türkmenler için1 TIR yardım
AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı'nın organizesi ile il ve ilçe teşkilatları tarafından Bayırbucak Türkmenleri için tır dolusu yardım toplandı. AK Parti Eskişehir İl Başkanı M. Dündar Ünlü, İl Sosyal Politikalar Başkanı Ahmet Alsat, Tanıtım Medya Başkanı Serhan Arıman, İl ve İlçe Gençlik Kolları Başkanları ve gençler toplanılan yardımları paketleyip TIR'lara yükleyerek Bayırbucak Türkmenleri'ne gönderdi. Yardım kampanyasında emeği geçen tüm herkese teşekkürlerini ileterek sözlerine başlayan İl Başkanı M. Dündar Ünlü, "Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nun da önemle üzerinde durduğu Bayırbucak Türkmen kardeşlerimize yardım kampanyası, AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanlığımız tarafından tüm illerde başlatılmıştı. Türkmen kardeşlerimizin açken biz burada elimiz kolumuz bağlı duramazdık. Bayırbucak'taki ihtiyaç sahiplerinin bir nebze olsun yarasına merhem olabiliyorsak ne mutlu bize" diye konuştu.

YOĞUN İLGİ VARDI
İl Sosyal Politikalar Başkanı Ahmet Alsat' da "Yardım TIR'larının içinde konserve, kuru gıdalar, çocuk bezi gibi hijyenik malzemeler, tıbbi malzemeler, giysi ve ayakkabı, tekerlekli sandalye, ortopedi malzemeleri, çocuk maması ve battaniye gibi gıda ve giyecekler var. Bayırbucak Türkmenleri için başlattığımız yardım kampanyasına gösterilen yoğun ilgiden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkmenler için1 TIR yardım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN