Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız:

Giriş Tarihi: 7.3.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 17:55
Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız:
AK Parti İl Teşkilatı’nın ‘Sandığa Sahip Çıkıyoruz’ isimli toplantısına katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız,”Biz hak etmediğimiz bir oyu AK Parti’nin hanesine yazdırmayız” dedi.
AK Parti Kayseri İl Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu, ‘Sandığa Sahip Çıkıyoruz’ isimli toplantısında bir konuşma yapan Bakan Taner Yıldız,” Bizler milletimizin tercihlerini tam öz şekilde olduğu gibi sandıklarda yansıtmak istiyoruz. Biz hak etmediğimiz bir oyu AK Partinin hanesine yazdırmayız. Buna ihtiyacımız yok. Buna gerek de yok. Bizle hak ettiğimiz oyları iktidara taşırsak bu bize hamdolsun yeterde artar” şeklinde konuştu. AK Parti’nin istikrarının, Türkiye’nin istikrarı olduğunu söyleyen Bakan Yıldız, ”AK Partinin istikrarı, Türkiye’nin istikrarıdır. Ve sandığa sahip çıkmak, Türkiye’nin istikrarına sahip çıkmaktır. Bunun böyle bilindiğini bundan önceki 12 yılda, 10 seçimde başarıyla tamamladık. Bu başarılarda siz değerli sandık müşahidlerimizin katkıları çok fazladır. Genel Başkanımızdan, sandık müşahidlerimize varıncaya kadar. Bu çok önemli bir zincirdir. Ve her birimize düşen görev diğerinden daha az önemli değil. Her birimizin görevi diğerimizden daha fazladır. Muhalefetin, bu kadar kaliteli sandık görevlilerine sahip olamadığından dolayı hırçınlaştığını söylemek isterim. Her defasında bizlere sandıkta çamur atmaya kalktılar. Her defasında farklı şeyle söylemeye çalıştılar. Mahcup olarak söylüyorum. Bir Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili, geçen ay Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne bir koyun getirdi. Şaka gibi değil mi, koyun getirdi. Dedi ki, ‘Son 12 seçimden bu yana, son 10 seçimde halkımız AK Parti’ye oy verdi. Koyun gibi davrandılar. Bundan sonra koç gibi davranacaklar’ dedi. Ve koç getirdi. Seçmenler koyun gibi davranmasın, koç gibi davransınlar gibi söylemlerde bulundu. Bizler milletimizin tercihlerini tam öz şekilde olduğu gibi sandıklarda yansıtmak istiyoruz. Biz haketmediğimiz bir oyu AK Partinin hanesine yazdırmayız. Buna ihtiyacımız yok. Buna gerek de yok. Bizle hak ettiğimiz oyları iktidara taşırsak bu bize hamd olsun yeter de artar” diye konuştu.
“HEDEF 1 BUÇUK MİLYON SANDIK MÜŞAHİDİNE ULAŞMAK”
Seçim sürecinde sandık müşahidlerinin emeğinin büyük olduğunu söyleyen Yıldız, ”Bütün emeklerin, Genel Başkanımızın, bakanlarımızın, milletvekillerimizin, belediye başkanlarımızın, teşkilat başkanlarımızın, emeklerini siz değerleri sandık müşahidlerimizle beraber alacağız. Kayseri yeni Türkiye’de hep yanımızda olacak. Şu anda 900 bin sandık müşahidimiz var. Hedefimiz 1 buçuk milyon sandık görevlisine ulaşmak” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN