gaz Yaşlılar Haftasında En Yaşlı Abonelerini Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 24.3.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 10:11
Kayserigaz Yaşlılar Haftasında En Yaşlı Abonelerini Ziyaret Etti
11 yıldır ’nin doğalgaz dağıtım şirketi olan Kayserigaz, Yaşlılar Haftasında yaşlı abonelerini yalnız bırakmayarak, ziyarette bulundu.
Sorunsuz ve güvenli doğalgaz arzının yanı sıra, toplum odaklı faaliyetleriyle de yer alan Kayserigaz, sosyal duyarlılık projelerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde, tüm Türkiye’de kutlanan ‘Yaşlılara Saygı Haftası’ kapsamında, çatısı altında bulunan en yaşlı doğalgaz abonelerinin evlerine konuk olan Kayserigaz, böylesine önemli bir haftada onlara verdiği değeri gösterdi. Kayseri’de ikamet eden ve yaşları 100 üzeri olan doğalgaz abonelerini ziyaret eden Kayserigaz, yapmış olduğu ziyaretlerde yaşlılarla neşe dolu sohbetler gerçekleştirerek onların bir gününe ortak oldu.
Ziyarette bulunan Kayserigaz Teknik Genel Müdür Yardımcısı Adem Dincay, Kayserigaz Müşteri Hizmetleri Müdürü Ceyhun Bahtiyar ve Kayserigaz Kurumsal İletişim Bölümü yaptıkları açıklamada, Kayserigaz’ın faaliyetlerinin yalnızca doğalgaz dağıtmaktan ibaret olmadığı, bunun yanında toplum menfaatine olan her türlü konuda da Kayserigaz’ın mümkün olduğunca destekçi olduğu kaydedildi. Diğer yandan, toplumların en tecrübeli bireyleri olan yaşlıların unutulmaması ve onlara her daim saygı gösterilmesi gerektiğini dile getiren Kayserigaz yetkilileri, tüm yaşlıların yaşlılar gününü kutladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kayserigaz Yaşlılar Haftasında En Yaşlı Abonelerini Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN