Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Toltar Kadınların Programına Katıldı

Giriş Tarihi: 10.3.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, Dilovalı kadınlarla bir araya geldi.
Dilovası Belediye Düğün salonunda gerçekleşen kahvaltı programına Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ile AK Parti Dilovası ilçe yöneticileri ve üyeleri katıldı.
Programda kadınlara yönelik bir konuşma yapan Başkan Toltar, “İnancımıza, örf ve adetlerimize göre yuvamızın gerçek sahipleri, başarılarımızın gerçek sahipleri sizlersiniz. Gerek ülkemizde gerek dünyada kadınlara yapılan hanım kardeşlerimizi şiddete maruz bırakan kendini bilmezleri esefle kınıyorum" dedi.
Cumhuriyet tarihi boyunca kadınlara verilen önemin AK Parti döneminde en üst düzeye geldigini belirten Toltar, "Hanım kardeşlerimizin daha güvenilir ortamlarda yaşayabilmesi için kadın koruma merkezlerimizin sayısı artırıldı. Daha nice sayamadığım devrim niteliğinde değişim, dönüşüm ve gelişmenin aktörü ve öncüsü oldunuz. Hanım kardeşlerimizin olduğu bir mücadelede başarının mutlak olduğunu biliyoruz. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün hayırlara vesile olmasını diliyor. Kadınlarımızın sorunlarını ve şiddeti değil, mutluluğu ve başarıları konuşacağımız nice 8 Mart’larda buluşmak ümidiyle, hepinizi, hürmet, saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.
Program sonunda, protokol katılımcıları, çalışan bayan yöneticilere ve programa katılan kadınlara çiçek verdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Toltar Kadınların Programına Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN