Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“Çek Bi Sporfi” Gönder

Giriş Tarihi: 12.3.2015 09:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
“Çek Bi Sporfi” Gönder
Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Uluslararası Çocuk Eğitim ve Eğlence Fuarı kapsamında “Çek bi sporfi” etkinliği başlattı.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi sosyal medya aracılığıyla çocukların spor dünyalarına giriyor. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı, ana teması “Spor ve Sağlıklı Yaşam” olan 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği Eğitim ve Eğlence Fuarı kapsamında özçekim etkinliği yapıyor. “Çek bi sporfi” adı altında gerçekleştirilen etkinlik ile ilk ve ortaokul öğrencileri spor yaparken çektikleri özçekimleri sosyal medyada paylaşıyor.
Paylaşılan sporfilerin arasından her hafta yapılacak çekilişle öğrencilere çeşitli hediyeler verilecek. Sporfi çekilişine katılmak için 17 Nisan’a kadar sosyal medya üzerinden başvuru yapılabilecek. Özçekim fotoğraflarıyla çocukların dikkatini spor ve sağlıklı yaşama çekmek amaçlanıyor. Selficilerin, arka planda spor ve sağlıklı yaşamı ifade eden özçekim fotoğraflarıyla etkinliğe katılmaları gerekiyor.
EtkinliK hakkında bilgi veren belediye yetkilileri, “Etkinliğe ilk ve ortaokul öğrencileri 3 adet renkli dijital özçekim fotoğraflarıyla katılabiliyor. Özçekimler festivalin internet sitesi olan www.kocaelichildfest.com’da hazırlanan bölüme fotoğraf yükleme sihirbazı ile ekleniyor. Yüklemeden sonra katılım formunu da eksiksiz doldurularak etkinliğe katılım sağlanıyor. Etkinliğe katılan fotoğraflar Büyükşehir Belediyesi arşivine alınacak ve daha sonra uygun görülen çalışmalarda eser sahibi belirtilerek kullanılabilecek. “Çek bi sporfi” çekiliş sonuçları Facebook’ta “kocaelibld”’den takip edilebilecek” dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“Çek Bi Sporfi” Gönder
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN