artnivo.com’un parçası olmak ister misin?

Giriş Tarihi: 21.12.2013 11:09 Güncelleme Tarihi: 21.12.2013 11:17

Türkiye çağdaş sanat sektörüne yeni bir ivme getirmeyi planlayan online sanat platform artnivo.com kapılarını sanatçılara açıyor!

Ocak ayı itibariyle online olarak aktif olacak çağdaş sanat platform artnivo.com yeni, farklı ve güncel sanat eserlerine ev sahipliği yapmayı planlıyor.

ARTNİVO.COM KİMDİR?

artnivo.com yeni, farklı ve seçilmiş çağdaş sanat eserlerinin galeri mekanından çıkıp daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak için kurulmuş online çağdaş sanat platformudur.

İnternet kullanabilen herkese ulaşmayı amaçlayan artnivo.com'da onlarca sanatçı profiline ve yüzlerce sanat serine oturduğunuz yerden erişme imkanı bulursunuz. artnivo.com'da çağdaş sanat koleksiyonerliğinden, açılan sergilere, sanat akımlarını açıklayıcı yazılardan sanat ekonomisine dair nitelikli bilgilere ulaşırken aynı zamanda tıkladığınız eser ve sanatçısı hakkında detaylı bilgi sahibi de olabiliyorsunuz. artnivo.com'da gerçekleşen küratöryel sevgiler ise çağdaş sanat eserlerine faklı bir gözle bakma imkanı tanıyor.

ARTNİVO.COM SANATÇILARLA NASIL Bİ İŞ BİRLİĞİ YÜRÜTÜYOR?

Yeni ve genç isimlerin yanı sıra, çağdaş sanatın önde gelen isimlerinin artnivo.com için özel olarak yaptıkları çalışmalarına yer vermeyi hedefliyor.
İş birliği yaptığı sanatçıların üretimini desteklemeyi, yaratıcı ve yüksek bütçeli tanıtım yaparak geniş hedef kitleye ulaşıp, 2014 yılı sonunda 3 milyon tıklanarak en çok ziyaret edilen çağdaş sanat platformu olmayı planlıyor.

İş birliği yaptığı sanatçılara nitelikli görünürlük imkanı tanıyan artnivo.com, daha fazla kolleksiyoner ve izleyiciye ulaşma imkanı sunarken, güvenli ödeme sistemleri sayesinde galeri – sanatçı ilişkisini daha profesyonel kılmayı amaçlıyor.

Özgür ve yenilikçi bir alan yaratmayı hedefleyen artnivo.com vizyonuyla seçtiği sanatçıların üretim süreçlerine ve kariyerlerine destek olmayı amaç ediniyor.

artnivo.com'un bir parçası olmak için;
Başvurularınızı 30 Ocak 2014 tarihine kadar art@artnivo.com adresine mail yoluyla ulaştırmanız yeterli.

Başvuru dosyanızda bulunması gerekenler; özgeçmişiniz, üretim şeklinizi, konuyu işleyiş şeklinizi anlatan kısa bir metin (maks, 150 kelime) ve çalışmalarınızdan maksimum 5 tanesinin görseli (her biri 1 MB'ı geçemeyecek şekilde).
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
artnivo.com’un parçası olmak ister misin?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN