Vekil Şahin: "Basın Olmazsa Olmazlarımızdandır"

Giriş Tarihi: 8.3.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 18:01
Vekil Şahin: Basın Olmazsa Olmazlarımızdandır
AK Parti Milletvekili Mustafa Şahin, basının kendileri için olmazsa olmazlardan biri olduğunu ifade etti.
Milletvekili Şahin beraberinde Battalgazi İlçe Başkanı Bayram Güder ile birlikte Türkiye Gazetesi Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu’yu ziyaret etti. Ziyaretten dolayı Şahin’e teşekkür eden Koyuncu, milletvekili Şahin’in farklı bir özelliğinin bulunduğunu belirterek, “Siyasetten öncede de şimdi de halkı ile en çok iç içe olan bir vekilimiz. Burada bir vekile ihtiyaç duyulduğunda en çok ulaşılabilen bir isim” dedi.
7 Haziran’da yapılacak olan seçimleri hatırlatan Koyuncu, “Yeni bir yasama dönemine giriyoruz. Tabi burada bir yarışta söz konusu. Rabbim nasip eder tekrar yeni yasama döneminde de mecliste bulunursa layıkıyla görevini daha fazlası ile yapacağından eminiz. Bu hususta kendisine başarılar diliyoruz” diye konuştu.
Milletvekili Mustafa Şahin de basını sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra siyasilerinde gören gözü duyan kulağı konumunda olduğunu ifade ederek, “Düşünen beyin konumunda olan ve kentin hafızasını en iyi şekilde yansıtan bir basın kurumumuzun ziyaretindeyiz. Özellikle Türkiye Gazetesi olsun veya İhlas Haber Ajansı olsun Malatya’mıza, ülkemize bugüne kadar yapmış olduğu sağduyulu haberleri ile ve hakkaniyet ölçüleri içerisinde yayıncılık ilkelerine bağlı kalarak ender kuruluşlarımızdır” dedi.
Basının olmazsa olmazlarından bir kurum olduğunu ifade eden Şahin, “Ama maalesef kendi görev ve sorumluluğunun dışında farklı bir takım mihrakların oyuncağı haline gelip de onlara bir minnet borcunu ifade ederek yapılan ve tarafsızlık ilkesini farklı bir şekilde yansıtıldığında ne kadar tehlikeli olunduğunu 98 Şubat’ında da hep birlikte gördük. O zaman basının kaçıncı kuvvet olduğunu ne kadar sakıncalı olduğunu gördük. O günde sizleri tanıyoruz gerçekten o günde net bir tavır sergileyen ender kuruluşlardan birisiniz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vekil Şahin: "Basın Olmazsa Olmazlarımızdandır"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN