Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mgtc, Başkanlar Kuruluna Ev Sahipliği Yapacak

Giriş Tarihi: 6.4.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 01:07
Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun 48’nci Başkanlar Kurulu toplantısı, ’da düzenlenecek.
Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti’nin ev sahipliğinde Malatya’da yapılacak olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun 48’nci Başkanlar Kurulu toplantısı 10-12 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
MGTC Başkanı Mikail Pelit, yapılacak başkanlar kurulu toplantısın Malatya açısından büyük önem taşıdığını belirterek, “Türkiye’nin birçok ilinde başkanlar bir araya gelecek. Geldikten sonra da hem mesleki hem de Malatya ile ilgili bir takım çalışmalar gerçekleştireceğiz. Malatya’nın tanıtımı açsından da çok önemli görüyoruz. Çok kısa bir süre önce kurulan bir cemiyet olmamıza rağmen böyle dev bir organizasyona ev sahipliği yapmamız da çok önemlidir. Bu yönetim kurulumuzun yoğun çalışmalarıyla olan bir çalışmadır. Biz dev toplantının Malatya’nın tanıtımı, Malatya’nın sorun ve sıkıntılarının çözümü için önemli bir toplantı olarak görüyoruz” dedi.
Valilik, Yeşilyurt ve Battalgazi Belediyelerinin de toplantıya destek ve katkı sunduğunu söyleyen Pelit, hafta sonunda Türkiye’nin dört bir yanından gelecek cemiyet başkanlarına Malatya’nın tarihi ve turistlik yerlerini de gezdireceklerini söyledi. Pelit, “Konuklarımıza Malatya’nın güzelliklerini anlatacağız ve aynı zamanda sorunlarını da ileteceğiz. Dolu dolu bir başkanlar toplantısı olacak” dedi.
Toplantıya Malatya’daki tüm basın kuruluşlarını davet eden Pelit, “İnşallah Malatya’mız bu toplantıyı da yüzünün akıyla gerçekleştirecek. Ve bundan sonraki süreçte gazetecilerin sorun ve sıkıntıları noktasında Malatya’da alınacak kararların etkili olacağını ümit ediyorum”dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mgtc, Başkanlar Kuruluna Ev Sahipliği Yapacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN