Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“O’nu Tanımak” Dağıtılacak

Giriş Tarihi: 15.4.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 15:29
“O’nu Tanımak” Dağıtılacak
Ortak Değer Platformu Peygamber Efendimizin daha iyi tanınması ve öğretilerinin yaşanmasına vesile olması amacıyla öğrencilere 50 bin adet “O’na Yolculuk” kitabı dağıtacak.
Ortak Değer Malatya Platformu Peygamber Efendimizin daha iyi tanınması ve öğretilerinin yaşanmasına vesile olması amacıyla öğrencilere 50 bin adet “O’na Yolculuk” kitabı dağıtacak.
Düzenlenecek etkinlikle ilgili konuşan Ortak Değer Malatya Platformu Basın Sözcüsü Hüseyin Polat, “Allah’ın yeryüzünde halife kıldığı insan ve insanı insan yapan değerler hiçbir dönemde bu asırdaki kadar horlanıp yıpratılmamıştır. Özellikle 19. Yüzyılın sonlarından bu yana Dünya’ya egemen olan güçler, alabildiğine maddeyi ve maddî olanı putlaştırarak Dinî değerleri yok sayıp, bu değerlerle savaşmayı uygarlıklarının temel çıkış noktası olarak seçmişlerdir” dedi.
Bize ait bütün değerlerin bu odaklar tarafından hedef tahtasına oturtulduğu belirten Polat, “Ortak değer Malatya platformu olarak onurlu ve erdemli bir hayat için; insani değerlere sahip çıkarak toplumsal vicdanın sesi olmayı hedeflemekteyiz” ifadelerini kullandı.
Polat, Ortak Değerler Platformu olarak, çabalarımızın Peygamber Efendimizin daha iyi tanınmasına ve öğretilerinin yaşanmasına vesile olması amacıyla, Nisan-Mayıs aylarında ilimizin değişik yerlerindeki 90 okulumuzda, “O’nu Anlamak” Projesi kapsamında konferans/seminer çalışmaları başlatmıştır. Bununla birlikte, çalışmalarımıza katılan öğrencilerimize 50 bin adet “O’na Yolculuk” kitabını ücretsiz dağıtılacaktır” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“O’nu Tanımak” Dağıtılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN