Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eser’den Ahmet Çakır’a Teşekkür

Giriş Tarihi: 27.5.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 14:19
Eser’den Ahmet Çakır’a Teşekkür
Büyükşehir Belediyesi tarafından Darende’de yapılan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, katkı ve ilgilerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür etti. Çalışmalar sırasında çevredeki vatandaşlarla da görüşen Başkan, çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Başkan Süleyman Eser, “Büyükşehir Belediyesi, Darende’de güzel hizmet yapıyor. Senelerin yolları ihmal edilmiş ve hizmet edilmemiş ama bugün yollarımıza sıcak asfalt döküyoruz. Sekiz yerde şantiye ve çalışma var. Bunları anlamamak, bunları görmemek mümkün değil. Darende olarak Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz. Bu çalışmaları görmemek ve küçümsemek mümkün mü? Vatandaş istiyor ki hemen bazı şeyler yapılsın ama güzel işler zaman istiyor. Senelerin birikmiş sorunları ve yolları yapılıyor. Bunları bilmek ve unutmamak lazım. Bu hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a ve belediyemize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eser’den Ahmet Çakır’a Teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN