Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ege Bölgesi lılar Derneği’nden Ortak Değer Malatya Derneği’ne Ziyaret

Giriş Tarihi: 2.7.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 11:12
Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği’nden Ortak Değer Malatya Derneği’ne Ziyaret
Ege Bölgesi lılar Derneği Başkanı Nüvit Ateş, Ortak Değer Malatya Derneği Başkanı Ergun Kılıç’ı ziyaret etti.
Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği Başkanı Nüvit Ateş ziyarette yaptığı konuşmada, "Ortak Değer Malatya Derneğimiz, Malatya’nın katkıları konusunda, Malatya’nın gelişmeleri konusunda kısa bir sürede çok önemli katkılar sağlamıştır. O katkıların devam edeceğine inanıyorum. Tabi biz Malatya ile Ege bölgesi arasında, Malatya ile Muğla arasında kültürel çalışmalarımız devam edecektir. Özellikle sevgili başkanım, Malatya ile Muğla arasında çok ciddi çalışmalar yapıyor. Malatya’nın kayısısı ile Malatya’nın tanıtımı noktasında çok önemli gelişmeler oldu. Özellikle bu konu ile ilgili Malatya basını daha önceden görev yaptı, gelip yerinde gördüler, yerinde tespit ettiler bunlar çok önemli gelişmeler. Malatya ile Ege bölgesi arasında çalışmalar devam edecektir. Eylül ayında yine bir tur ve geziler olacaktır. Ortak Değer Malatya Derneği Başkanı Ergün Bey’e teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı
Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği Başkanı Nüvit Ateş’e ziyaretinden dolayı teşekkür eden Ortak Değer Malatya Derneği Başkanı Ergün Kılıç "Nüvit Bey geçmişi olan biri, sohbet etme imkanı bulduk" dedi.
Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği’nin Malatya’ya bir şeyler yapmaya çalıştıklarını ve kendilerini her zaman takip ettiklerini belirten Kılıç, “Biz de bu haseple kendileri ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. İnşallah ilerleyen günlerde, haftalarda biz bazı projelerde kendileri ile beraber hareket edebileceğimizi söyledik. Bütün sivil toplum kuruluşlarıyla yapacağımız projeler dile getiriyoruz. Yeter ki proje kamu yararına olsun, yeter ki Malatya yararına olsun bizde sonuna kadar bir ucunda tutmayı her zaman düşünüyoruz” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği’nden Ortak Değer Malatya Derneği’ne Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN