Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Tatil köyü için 12 teklif geldi'

Bursa Valisi Şahabettin Harput, Dağyenice Tatil Köyü Projesi için 12 firmanın kendilerine teklifte bulunduğunu söyledi. Harput, "Teklifler geliyor ancak bu süreci aceleye getirmek istemiyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 26.4.2013
Bursa'nın son dönemdeki en önemli yatırımlarından biri olan Dağyenice Tatil Köyü projesi hakkında bilgilendirmede bulunan Bursa Valisi Şehabettin Harput, proje için taleplerin gelmeye devam ettiğini söyledi. Dağyenice'nin öneminin bir kat daha arttığını belirten Harput, "Orada 1/bin'lik planın kesinlik kazanmaması nedeniyle adımlar atılamıyor. Bunun görüşmeleri bakanlıkta devam ediyor. Talepler gelmeye devam ediyor. Bundan sonra inşallah bu yapılan planların onaylanmasının ardından çalışmalar devam edecek" dedi.

"ACELECİ DAVRANMIYORUZ"
Gelen teklifler konusunda aceleci davranmadıklarını ve bir kenarda beklettiklerini kaydeden Harput, "Şu anda 12 tane de ayrı yatırımcı teklifi var. Ancak biz bunları aceleye getirmeden inceliyoruz. Ayrıca, plan uygulamalarının tam bitmemesi nedeniyle bu teklifleri bir kenarda tutuyoruz. Şu anda ne yerel ne ulusal ne de uluslararası firma ile angaje olmadık, bu süreci aceleye getirmek istemiyoruz" şeklinde konuştu. Harput, plan içinde düzeltme ve eklemelerin olebileceğini söyleyerek, "Bu işlerde zaman olmaz. Bu iş bir süreçtir, bürokraside bir süreç vardır, şu anda o sürecin içindeyiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Tatil köyü için 12 teklif geldi'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN