Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Renk Otizm Derneği'ne rengârenk destek

Bursa cemiyet hayatının tanınmış isimleri Dolunay Sanat Atölyesi'nde bir araya gelerek boyadıkları porselen tabaklarla Renk Otizm Derneği'ne katkı sağladı

Giriş Tarihi: 20.3.2016
Renk Otizm Derneği'ne rengârenk destek

Renk Otizm Derneği ve Dolunay Sanat Atölyesi'nin birlikte gerçekleştirdiği "Sanata Renk Ver" etkinliği Bursa cemiyet hayatı ve iş dünyasının tanınmış isimlerini bir araya getirdi. Bursa'nın ünlü isimleri boyadıkları porselen tabaklarla Renk Otizm Derneği'ne katkıda bulundu. Otizmli bireylerin sosyal ve mesleki hayata aktif katılımlarının temini için otizmli gençlerimize mesleki eğitim verecek olan Renk Otizm Derneği'ne destek olmak ve ülkemizde otizme farkındalık yaratmak adına oluşturulan projede düzenlenen workshop ile proje gönüllüleri bir araya geldi. Dolunay Sanat Atölyesi ev sahipliğinde gerçekleşen boyama workshop'unda İpek Özcan, İnciferEgel, Gülçin Güleç, İdil Dikencik, Fatoş Sözüçetin, Sedef Ergin, Şukufe Gökçen, Sevda Besler, Vehbi Varlık ve Yalçın Aras gibi önemli isimler boyadıkları tabaklar ile projeye katkı sağladı.

SERGİ 1 NİSAN'DA KORUPARKAVM'DE
1 Nisan'da KoruparkAVM'de düzenlenecek "Sanata Renk Ver" sergisi ile tasarlanan porselen tabaklar sanatseverlerin beğenisine sunulacak. Sergide satışı gerçekleşen tabaklardan elde edilecek gelir Renk Otizm Derneği'ne bağışlanacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Renk Otizm Derneği'ne rengârenk destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN