Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Medical Park’ta Eğitimci Eğitimi

Giriş Tarihi: 23.3.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 14:50
Medical Park’ta Eğitimci Eğitimi
Kurum içi eğitimlere önem veren Medical Park Hastaneler Grubu’nda İnsan Kaynakları Direktörlüğü’nün organizasyonuyla "Eğitimcinin Eğitimi Programı" başladı.
Medical Park Tarsus Hastanesi’nde görev yapan yöneticiler de “Eğitimcinin Eğitimi Programı” kapsamında eğitim aldı. Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen eğitimi tamamlayan Medical Park Tarsus Hastanesi yöneticilerine başarı sertifikaları da verildi. Medical Park Eğitim Grup Müdürü Süleyman Şimşek, eğitimler sayesinde yöneticilerin motivasyonunun arttığını ve kaynaşmanın güçlendiğini söyledi.
Medical Park Hastaneler Grubu İnsan Kaynakları Direktörlüğü’nün tüm hastanelerdeki yöneticileri kapsayacak şekilde oluşturduğu “Eğitimcinin Eğitim Programı” kapsamında çalışma yaptıklarını kaydeden Şimşek, “Hedeflerimizin en önemlisi, hizmet kalitesini artırmak. Medical Park sürekli büyüyen ve istihdamını artıran bir kurum. Bu büyüyen yapı içinde hizmet kalitesinin artması için eğitimli bireylere ihtiyaç var” dedi.
Medical Park Eğitim Grup Müdürü Süleyman Şimşek, “Amacımız, verilen eğitimlerin etkinliğini yükseltmek, öğrenen organizasyon olma yolunda ilerleme kaydetmek, yöneticilerin eğitimci rolünü geliştirmek” diye konuştu. Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Egin ise yaptığı açıklamada “Alınan eğitimlerin hayata uygulanması, uygulamaya geçilmesi önemlidir. Bundan ders çıkarın ve uygulayın. Bu çalışmaların katkısını, sonucunu ve verimini görürüz. Ekip çalışmasıyla daha iyi sonuçlara ulaşırız” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Medical Park’ta Eğitimci Eğitimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN