Minik Öğrencilerden Başkan Tollu’ya Ziyaret

Giriş Tarihi: 6.4.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:18
Minik Öğrencilerden Başkan Tollu’ya Ziyaret
’in Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, makamında minik öğrencileri ağırladı. Başkan Tollu, Erdemli Elif Bulut Anaokulu öğrencilerinin ziyaretinden mutlu olduğunu belirtti.
Erdemli Elif Bulut Anaokulu Müdürü Sedat Toker, Okul Aile Birliği Başkanı, okul öğretmenleri ve minik öğrencilerle birlikte, Başkan Tollu’yu ziyaret ederek, okullarında yaptığı hizmetlerden dolayı Tollu’ya teşekkür ettiler. Ziyarette, geleceğin bu çocuklar tarafından teminat altında olduğuna dikkat çeken Tollu, çocukların eğitimi için hiçbir fedakarlıktan kaçmadıklarını söyledi. Önemli olanın bu çocukların iyi yetiştirilmesi olduğunu belirten Tollu, “Bu çocuklar bizim geleceğimizdir. Her yönden mükemmel yetiştirilmelidirler. Onlara hem bizim hem de bu ülkenin ihtiyacı var. Dolayısı ile bu genç beyinlerin ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilecek duruma gelmeleri için biz de elimizden geleni fazlasıyla yapmalıyız. Bu çerçevede biz Erdemli’de okulları, okul ayrımı gözetmeden destekliyoruz, desteklemeye de devam edeceğiz” dedi.
Erdemli Belediyesi olarak kendi dönemlerinde eğitime son derece büyük destek verdiklerinin altını çizen Tollu, Erdemli’de ilk defa böylesine bir desteğin yaşandığını vurgulayarak, çocukların iyi şartlarda okuması gerektiğini kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minik Öğrencilerden Başkan Tollu’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN