Başkan Kocamaz, Kutlu Doğum Haftası’nı Kutladı

Giriş Tarihi: 15.4.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 11:31
Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, rahmet peygamberi Hz. Muhammed’in (S.A.V.) dünyaya kardeşlik ve barışı getirdiğini belirterek, ancak bugün barışa ve kardeşliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç olduğuna dikkat çekti.
Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Başkan Kocamaz, “Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V), dünyayı şereflendirdiği hafta olarak kutlanan Kutlu Doğum Haftası’nın ülkemize ve Mersinimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Rahmet peygamberi Hz. Muhammed’in (S.A.V.) dünyaya kardeşlik ve barışı getirdiğini kaydeden Kocamaz, ancak bugün barışa ve kardeşliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç olduğuna dikkat çekerek, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bizlere iyiyi, doğruyu, güzeli, helali, sevmeyi, sevilmeyi, yardımlaşmayı, dayanışmayı, paylaşmayı, şükretmeyi ve iman etmeyi öğreten peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) ümmeti olma şerefini bize verdiği için Allah’a her zaman şükrediyoruz. Bizler de çocuklarımıza ve gençlerimize, O’nun bizlere öğrettiği bu güzellikleri öğretmeli, onların vatanına ve milletine bağlı, iyilikten ve güzellikten yana tavır alan, inançlı insanlar olarak yetişmelerini sağlamalıyız. Çünkü bin 400 yıldır görülmektedir ki, sevgili peygamberimizin yolundan kimseye zarar ve kötülük gelmemiş, tam aksine sevgi ve barış gelmiştir.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Kocamaz, Kutlu Doğum Haftası’nı Kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN