Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakkallar Seyyarlardan Dertli

Giriş Tarihi: 30.5.2015 18:48 Güncelleme Tarihi: 31.5.2015 02:21
Bakkallar Seyyarlardan Dertli
Altın Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Bakkalar ve Bayiler Odası’nın düzenlemiş olduğu istişare toplantısına katıldı.
TESK Otel’de düzenlenen istişare toplantısına, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Aydın Bostancıoğlu, Ordu Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Fatih Demir ve çok sayıda bakkal ve bayiler katıldı.
Düzenlenen istişare toplantısında bir konuşma yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, şehrin birer parçası olarak gördüklerini belirtti. 30 Mart yerel seçimleri öncesi yaptığı ziyarette her zaman bakkalların yanında olacağı sözünü verdiğini hatırlatan Tekintaş, “Biz burada sizler için hizmet ediyoruz. Sizlerde halka en iyi ürünü satmak için hizmet yapıyorsunuz. Sonuçta hepimiz Altınordu için çalışıyoruz. Burada her birinizin sorunları ile ilgileneceğim. Çözmek için gayret içinde olacağım. Sizlerin bazı sorunlarını da daha geniş platformda tartışmalıyız. Bir neticeye varmalıyız" dedi.
“HAKSIZ REKABETE KARŞIYIZ”
Başkan Tekintaş’ın ardından bir konuşma yapan, Ordu Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Fatih Demir, Altınordu Belediyesinin bakkal ve bayileri koruma amaçlı çalışmalarını takdir ettiklerini belirterek, “Ben öncelikle Başkanımızdan seyyar satıcılar ve haksız rekabet yapan işletmelere daha da sıkı denetim getirilmesini istiyoruz. Büyük zincir mağazaların ise aynı sokakta küçük marketlere yakın açılmamasını istiyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakkallar Seyyarlardan Dertli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN