Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkanlardan Örnek Davranış

Giriş Tarihi: 12.7.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
’nun Kabadüz ilçesinde, Kabadüz Belediyesi ve Ordu Lokantacılar Aşçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliğiyle ilçedeki tüm lokanta ve fırında çalışanlarına kıyafet dağıtıldı.
Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, Ordu Lokantacılar Aşçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kaya ile birlikte tüm ilçedeki lokanta ve fırıncı esnafını dolaşarak kıyafet dağıtımını gerçekleştirdi.
Kabadüz’ün turizmle ön plana çıktığını anımsatan Belediye Başkanı Kaya, “Ordu Lokantacılar Aşçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile birlikte güzel bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Lokanta ve fırında çalışanların sağlığına ve görüntüsüne büyük önem veriyoruz. Esnaf arkadaşlarımız çalıştıkları süre içerisinde kıyafetlerini giyecekler” dedi.
Ordu Lokantacılar Aşçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kaya ise gerçekleştirdikleri projenin sağlık ve görüntü açısından önemli olduğunu söyledi.
Kıyafet dağıtımını Kabadüz Belediyesi ile birlikte ortaklaşa gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Mehmet Kaya, “Kıyafet dağıtımını il genelinde ilk defa Kabadüz ilçesinde uyguladık. İlçemizde tüm fırın ve lokanta esnafına kıyafet dağıtımını belediye başkanımızla birlikte gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkanlardan Örnek Davranış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN