Kadınlar için dünyanın en iyisi

Giriş Tarihi: 5.8.2013 17:55

Çin’den ABD’ye, Hindistan’dan Güney Afrika’ya 18 kadın otomotiv yazarı; Yeni Ford Fiesta 1.0 lt EcoBoost modelini "2013 Kadınlar Dünyasında Yılın Otomobili" ödülüne layık gördü.

2012 yılında Polk tarafından "Sınıfının Dünyada En Çok Satılan Otomobili" ilan edilen Ford Fiesta; Yeni 1.0 lt EcoBoost modeliyle, 18 kadın otomotiv yazarından oluşan jüri tarafından "2013 Women's World Car of the Year" (Kadınlar Dünyasında Yılın Otomobili) ödülüne layık bulundu. 2012 ve 2013 "Uluslararası Yılın Motoru" ödüllü 1.0 lt EcoBoost motoruyla Yeni Fiesta aynı jüri tarafından ayrıca; "2013 Women's World Car of the Year Economy Car" (Kadınlar Dünyasında Yılın Ekonomik Otomobili) da seçilerek ikinci kez ödüllendirildi.

Yeni Ford Fiesta 1.0 lt EcoBoost; yüksek kalite, tasarım ve yakıt verimliliği kriterlerinde değerlendirilerek "2013 Women's World Car of the Year" ödülünü kazandı. Yüksek güvenlik özellikleri, estetik görünüşü, fiyat/kalite oranı, geniş bagaj hacmi, çocuk dostu uygulamaları, kullanım kolaylığı, renkleri ile ödüle hak kazanan Ford Fiesta'nın 1.0 EcoBoost motoru ile sağladığı çevreciliği ise "2013 Women's World Car of the Year Economy Car" ödülünü getirdi. Bu yıl beşinci kez düzenlenen organizasyonun ödül töreni Ekim ayında Londra'da yapılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadınlar için dünyanın en iyisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN