Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada Maç Görmek
Rüyada maç görmek; kişinin boş heveslere kapıldığına, olmayacak işlere yatırım yapılmasına ve hayallerini en olmayacak şeyler üzerine kurmasına delalet eder. Kişinin boş işlere zaman öldürmesine işarettir. Ayrıca hazırlıksız olarak yaşanacak olaylara tabir edilir.

Rüyada maç yapmak, birden fazla kişi ile ortak bir yola çıkmaya ve ortak bir sermaye toplayarak karlı bir işe girmeye alamet eder. Rüya sahibinin yeni iş anlaşmaları yapacağına, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına ve geleceği adına iyi bir şeyler yapmanın telaşında olacağı anlamına gelir.

Rüyada gol atmak, çok hayırlıdır. Rüya sahibinin amaçlarını gerçekleştirmek için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına rivayet edilir. Dileklerin ve duaların kabul olacağı, rüya sahibinin işlerinden yana başarı göstereceği anlamına gelir.

Rüyada saha görmek, işlerin hafiflemesi, hayatın kolaylaşması, maddi imkânların çoğalması ve bu sayede hayatın güllük gülistanlık geçmesi şeklinde değerlendirilir. Saha yeşilse, o halde hem sağlıklı, hem zengin hem de huzurlu bir hayat geçirmeye rivayet edilir.
BİZE ULAŞIN