, Motosiklet Tutkunlarını Ağırladı

Giriş Tarihi: 18.5.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 19.5.2015 01:11
Samsun, Motosiklet Tutkunlarını Ağırladı
Türk Chopper MK, resmi il kuruluş töreni kapsamında ’da yeni yapılanan Samsun Chopper’a destek amacıyla ve 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı arefesinde Samsun’a çıkarma yaptı.
Samsun’a gelen Chopper üyeleri Atakum’da başladıkları sürüşlerine bir dizi etkinlik çerçevesinde sürdürdü. İlk önce Atakum’da bir araya gelen motosiklet tutkunları ahil şeridinden hareket ederek meydana hareket etti. Meydanda Atatürk Anıtı’na çelenk koyan Türk Chopper ve Samsun Chopper başkan ve üyeleri 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı arefesinde Ata’yı da unutmadıklarını gösterdiler.
Türk Chopper üyeleri çelenk töreninin ardından şehri turladı. Samsun halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan Chopper üyeleri arasında motosikletin arkasında sahibine sarılarak hareket eden fino köpek, etkinlikte komik anların yaşanmasına sağladı. Türk Chopper MK’nın İzmir’de başladığı yolculuklarına Ankara, Konya, Tokat, Zonguldak’ı da katarak "19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" arefesinde Atatürk’ün şehri Samsun’da son verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Samsun, Motosiklet Tutkunlarını Ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN