Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Demirkol, Mahalle Gezilerinde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 3.4.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Demirkol, Mahalle Gezilerinde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Bahçelievler ve Süleymaniye Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinledi.
Fevzi Demirkol, beraberinde birim müdürleri ile birlikte sabah saatlerinde Atatürk Bulvarı’nda mahalle turuna çıktı. Vatandaşlarla görüşen Başkan Demirkol, bulvardaki esnafların işyerlerini de ziyaret ederek taleplerini dinledi. Demirkol, iletilerinin çözümü için ise birim müdürlerine talimat verdi. Bahçelievler bölgesinde Haliliye Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları da yerinde inceleyen Başkan Demirkol’a vatandaşlar teşekkür etti. Başkan Demirkol, bölgedeki incelemeleri kapsamında son olarak Mimar Sinan Mahalle Muhtarı İsmail Dağbaşı’nı ziyaret etti. Demirkol, mahalledeki çalışmalar kapsamında Muhtar Dağbaşı’na bilgiler verip, vatandaşların iletmiş olduğu talepleri dinledi.
Bahçelievler bölgesindeki çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Fevzi Demirkol, "Bahçelievler bölgemizde Mimar Sinan Mahalle muhtarımızı ve Mimar Sinan Mahallesi’ni ziyaret ettik. Yapmış olduğumuz çalışmaları müdürlerimizle yerinde inceledik. Yapmamız gerekenleri not aldık. Eksikliklerimizi gördük. Eksik olan kısımlar telafi edilecektir. Yapmış olduğumuz hizmetlerinde yerinde olduğunu, halkımızın ihtiyacı için gerekli şeyler olduğunu mahallinde tespit ettik. Bu mutat ziyaretlerimiz, mutat gezilerimiz devam edecektir" dedi.
Başkan Demirkol, Rızık Suriyeli İstihdam Ofisi’ni de ziyaret ederek, burada Suriyeli vatandaşlarla görüştü.
Başkan Fevzi Demirkol, daha sonra beraberindekiler ile birlikte Süleymaniye Mahallesi’ne geçti. Burada vatandaşlarla görüşen Başkan Demirkol’a, Belediye Meclis Üyeleri Emin Coşkun, Hasan Kaya, İsmail Güneş ve Mehmet Keskin ile Süleymaniye Mahalle Muhtarı Salih Dağ’da eşlik etti. Başkan Demirkol, gelen taleplerin çözümü için gerekli notları alarak mahalleden ayrıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demirkol, Mahalle Gezilerinde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN