Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haliliye İlçesinde İbadethanelerin İhtiyaçları Karşılanıyor

Giriş Tarihi: 13.5.2015 20:58 Güncelleme Tarihi: 14.5.2015 00:44
Haliliye Belediyesi tarafından ilçe genelinde bulunan ibadethanelerin ihtiyaçları karşılanmaya devam ediliyor.
Vatandaşların talepleri doğrultusunda ilçe genelinde bulunan ibadethanelerin ihtiyaçlarını tek tek gideriliyor. Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde bulunan ibadethanelerin temiz ve feraha kavuşması için koordineli bir şekilde çalışma yürütüyor.
Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından ilçe merkezinde bulunan 99 ibadethanenin lavabolarına sıvı sabunluklar takılarak eksiklikler giderildi. Temizlik çalışmalarının yanı sıra ibadethanelerin çevre düzenlemesi, yeşillendirme çalışmaları ve ihtiyaç halinde kilitli parke taşı döşeme çalışması da yürütülüyor.
Merkez ve kırsal mahallelerde bulunan tüm ibadethanelerde planlı olarak ilerleyen çalışmalar kapsamında, ihtiyaç analizlerinin ardından yol, bahçe, temizlik, yeşillendirme ve onarım çalışmaları yapılıyor.
Ayrıca, Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı iki adet mobil temizlik aracıyla cami, taziye evi ve cemevlerinin temizlik çalışmalarına da aralıksız olarak devam ettiriliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haliliye İlçesinde İbadethanelerin İhtiyaçları Karşılanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN