Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nden Çerkezköy Kaymakamı Kubilay’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 20.3.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nden Çerkezköy Kaymakamı Kubilay’a Ziyaret
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çerkezköy Şube Başkanlığı’na yeniden seçilen Selda Karacalar, ’a bağlı Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı ziyaret etti. Kaymakam Kubilay, "Ortak paydamız Çerkezköy’ün çok daha iyi yerlere gelmesidir" dedi.
Geçtiğimiz günlerde yapılan Genel Kurul’da Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanlığı’na yeniden seçilen Selda Karacalar, Kaymakam Kubilay’a nezaket ziyaretinde bulunduklarını ve aynı zamanda yeni yönetim kurulu üyelerini tanıtmak istediklerini söyledi. Karacalar, "Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çerkezköy Şubesi olarak bu güne kadar bir çok iyi çalışmalar yaptık ve de yapmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızla ilçemizin sosyal ve kültürel kalkınmasına katkı sağlıyoruz. ÇYDD olarak ilçemizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilerimize eğitimleri için bursta veriyoruz. Eğitim amaçlı bir kuruluş olduğumuz için eğitim konusunda da oldukça hassas bir kuruluşuz. Bu konuda da elimizden geleni yapıyoruz. Amacımız Çerkezköy’ün eğitimde de çok daha iyi yerlere gelmesidir ve tüm çabamızda budur. Bu konuda da siz Kaymakamımızdan destek bekliyoruz. Bizden sonraki kuşakların da eğitim sorunu yaşamamaları yönündeki çalışmalarımız hızla devam ediyor" dedi.
Karacalar ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar dileyen Kaymakam Metin Kubilay ise, "Kaymakamlık olarak bizim de önceliğimiz eğitimdir. Çerkezköy’ün ve çocuklarımızın geleceği bizim için önemli. Kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum kuruluşlarımız birlik ve beraberlik içinde yarınlarımız olan çocuklarımızı ön plana çıkarmak için çalışmalıyız. Çerkezköy yalnız bir sanayi kenti değil. Aynı zamanda bir eğitim merkezi de olmalı ve bunu da hep beraber birliktelik içinde yapmalıyız. İlçemiz adına yaptığınız çalışmalara da teşekkür ediyorum. Çerkezköy’de bulunmaktan ve görev yapmaktan da son derece mutluyuz. İlçemize değişik yerlerden gelmiş olsak da ortak paydamız Çerkezköy’ün daha iyi yerlere gelmesi konusunda çaba harcamalıyız. Eğitim konusunda da sivil toplum kuruluşlarımızın da desteklerini bekliyoruz" ifadelerini kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nden Çerkezköy Kaymakamı Kubilay’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN