Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’Apartmanlarımız Okutacak Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişecek’ Projesinin İlk Plaketi Asıldı

Giriş Tarihi: 26.3.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
’Apartmanlarımız Okutacak Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişecek’ Projesinin İlk Plaketi Asıldı
merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi’nin öncülük ettiği, ’Apartmanlarımız Okutacak Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişecek’ projesinin ilk plaketi 100. Yıl Mahalllesi Batı Sokak Abide Apartmanı’na asıldı.
Her daireden alınan sembolik bir rakamın birleşerek Süleymanpaşa’da ikamet eden bir üniversite öğrencisine burs olarak geri dönmesi fikriyle başlatılan ’Apartmanlarımız Okutacak Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişecek’ projesi vatandaşlardan büyük ilgi gördü. ’Apartmanlarımız Okutacak Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişecek’ projesi dahilinde gönüllü olan apartmanlar bursiyer öğrencilerini seçmeye başladı.
İlk olarak 100. Yıl, Hürriyet ve Değirmenaltı Mahallelerinde uygulanmaya başlayan proje meyvelerini vermeye başladı. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat da projeye destek olan apartmanlardan birini 100. Yıl Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Açıkgöz ile ziyaret ederek plaketi apartman duvarına astı.
İLK PLAKET 100. YIL MAHALLESİ’NE
100. Yıl Mahalllesi Batı Sokak Abide Apartmanına gelen Başkan Eşkinat, duyarlılıklarından dolayı apartman yöneticisi ve sakinlerine teşekkür etti. Projeye dahil olan apartmanlar için hazırlanan plaketi asan Başkan Eşkinat, "Burada gösterdiğiniz duyarlılık ileride vatandaşlara örnek olacak. Bu davranış paylaşımın en güzel şeklini ifade ediyor. Sizin sayenizde bir gencimizin eğitimine katkı sağlanacak. Bir filiz yetişecek binlerce insana hizmet edecek. Eğitime verdiğiniz katkıdan dolayı hepinizi kutluyorum. İnanıyorum ki Süleymanpaşa’da sizin gibi yüzlerce duyarlı apartman gençlerine destek olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
’Apartmanlarımız Okutacak Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişecek’ Projesinin İlk Plaketi Asıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN