Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dünyayı dijitalleştiren isimler Türkiye'ye geliyor

Vodafone Türkiye’nin ev sahipliğinde bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi, 14 Mayıs’ta Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Giriş Tarihi: 7.5.2015 15:55
Dünyayı dijitalleştiren isimler Türkiye'ye geliyor
Vodafone Türkiye tarafından bu yıl ilki düzenlenecek ve dijital dünyanın önde gelen isimlerini bir araya getirecek olan Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi, 14 Mayıs'ta Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Mimariden modaya, sanattan müziğe kadar birçok alanda dünyayı dijitalleştiren lider isimler, Türkiye'de ilk kez Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi'nde buluşacak. "Yarına hoş geldiniz" temasıyla düzenlenecek olan ve açılışını Vodafone Türkiye CEO'su Gökhan Öğüt'ün yapacağı zirveye Beyaz Saray Eski İletişim Direktörü Dan Pfeiffer da konuşmacı olarak katılacak.

Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi'ne katılacak diğer konuşmacılar arasında, inovasyon merkezli kültürler yaratma konusunda uzman Tim Jones, dünyamızı değiştiren şirket ve girişimcileri araştıran editör David Rowan, robot tasarımı üzerine çalışmalar yapan Guy Hoffman, geleceğe yönelik araştırmalarıyla tanınan fütürist Mike Walsh, dünyayı değiştirecek 50 kişi arasında gösterilen mimar ve tasarımcı Carlo Ratti ve spor alanındaki bilimsel gelişmeler üzerine önemli kitap çalışmaları bulunan gazeteci David Epstein gibi dünyaca ünlü isimler bulunuyor.

ÖĞÜT: "YARININ NASIL OLACAĞINI BUGÜNDEN GÖSTERECEĞİZ"

Günümüzde dijitalleşmenin yaşamın her alanında etkisini artırarak hissettirdiğine dikkat çeken Vodafone Türkiye CEO'su Gökhan Öğüt, dijitalleşmenin tüm boyutlarıyla ele alınacağı Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi'ne ev sahipliği yapacak olmaktan büyük heyecan duyduklarını belirterek, şunları söyledi:

"Vodafone olarak, daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileri ile Türkiye'de herkese ilham vermeyi hedefliyoruz. Yenilikçi ve dönüştürücü gücüyle bizleri yarına hazırlayan dijitalleşmenin geleceğin dünyasında belirleyici olacağına inanıyoruz. Türkiye'nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonumuz doğrultusunda bu yıl ilk kez düzenlediğimiz Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi ile dijitalleşme konusundaki global deneyimimizi ve geleceğin trendlerini kurumsal müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile paylaşarak onlara yarının nasıl olacağını bugünden göstermek istiyoruz. Dijital dünyanın liderlerini ağırlayacağımız zirvede, konuklarımıza bir yandan dijital dünyaya ilişkin yeni ufuklar kazandırırken, bir yandan da dijitalleşmenin tüm renklerini deneyimletmeyi hedefliyoruz. Vodafone Türkiye olarak, hayatımızın yeni gerçeği haline gelen dijitalleşme konusunda birey ve kurumlara rehberlik edecek faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünyayı dijitalleştiren isimler Türkiye'ye geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN