Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Huzur Erkek Öğrenci Yurdu’nda 19. Mezuniyet Sevinci

Giriş Tarihi: 18.5.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 13:49
Huzur Erkek Öğrenci Yurdu’nda 19. Mezuniyet Sevinci
’un Akçaabat ilçesi Söğütlü mahallesinde hizmet veren Huzur Erkek Öğrenci Yurdu bu yıl 19. mezunlarını vermenin sevincini yaşadı.
Söğütlü mahallesindeki yurt binasında düzenlenen mezuniyet törenine çok sayıda davetli katılırken, törende yurtta kalarak Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin (KTÜ) çeşitli bölümlerinden mezun olan öğrenciler çeşitli konuşmalar yaptı. Törende konuşan Huzur Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Süleyman Güveli ise KTÜ’de eğitim gören ve yurtlarında kalan öğrencilere 20 yıldır insani, milli ve manevi değerlerin öğretildiğini belirtti. Güveli “Yurdumuz 20 yıldır Trabzon’da hizmet veriyor. Bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrenciyi yurdumuzdan mezun ettik. Mezun olan öğrencilerimiz, mezun olduklarında hem mesleki formasyonlarını kazanmış, hem de insani, manevi ve milli değerlere sahip bir şekilde Trabzon’dan ayrılıyorlar. Yurdumuzdan aldıkları bu değerleri gittiklere yerlerde başkalarına da aktarıyorlar” dedi.
Okunan şiirler ve yapılan konuşmaların ardından bu yıl yurttan mezun olan 15 öğrenciye plaketleri verilirken, tören toplu hatıra fotoğraf çekimi ile sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Huzur Erkek Öğrenci Yurdu’nda 19. Mezuniyet Sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN