Tır Şoförleri Ekmek Teknelerinde İftar Etti

Giriş Tarihi: 3.7.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 11:12
Uluslararası Nakliyeciler Derneği Yönetim Kurulu üyesi Abdullah Özer, ortağı Aydın Ateş’le birlikte meslektaşları ve çalışanlarına TIR’da iftar verdi.
Kaşüstü’ndeki Özer Nakliyat’ta bir araya gelen davetliler TIR dorsesinde yerlerini alarak Beşirli Sahili’ne hareket etti. Yaklaşık 50 kişinin katıldığı iftar sonrasında dualar edildi çaylar içildi ve tekrardan harekete geçildi. İftar TIR’ını gören vatandaşlar ise ellerine telefonlarını alarak fotoğraflarını çekti ve yolculuk esnasında şoförler de kornalar çalarak şaşkınlığını gizlemedi.
İftar sonrası açıklamalar yapan ve TIR’da iftar fikrinin nereden geldiğini de belirten Abdullah Özer, “Geçtiğimiz Ramazan aylarında çalışanlarımız ve meslektaşlarımızla birlikte TIR dorsesinde iftar açıyorduk fakat sayısal olarak bu kadar fazla değildik. Ayrıca Kaşüstü’ndeki TIR garajımızdan ayrılmıyorduk. Bu sene farklılık olsun dedik ve farklı nakliyat firmalarının temsilcilerini de davet ederek TIR dorsesinde kısa bir yolculuk yapıp sahil kenarında açtık. Ekmek teknemizde iftar yapmanın da mutluluğunu hep birlikte yaşamış olduk. Allah’a şükürler olsun, kazasız belasız iftarımızı yaptık” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tır Şoförleri Ekmek Teknelerinde İftar Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN