Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Anı Tur 30. yılını Madrid'de kutluyor

Turizm sektörünün lokomotif firmalarından ANI TUR 30. Yılını İspanya’nın başkenti Madrid’ de Turizm profesyonelleri, işbirliği yaptığı bankacılık sektörünün yöneticileri ve ulusal basından yetkili kişileri buluşturarak kutlayacak.

Giriş Tarihi: 17.11.2014 17:57 Güncelleme Tarihi: 17.11.2014 18:00
Anı Tur 30. yılını Madrid'de kutluyor

Şirketin Yön Krl. Bşk. Veli ÇİLSAL Bugüne gelmelerinde partnelerinin Anı Tur'un büyümesinde pay sahibi olduğunu ve başarılarla dolu geçen 30 Yıl'ı hep birlikte taçlandırmak istediklerini söyledi.

05 Aralık – 12 Aralık tarihleri arasında Akdeniz Bölgesi ve Ege Bölgesi 'n de çalıştığı tüm otelciler, bankacılar ve basın mensuplarını Madrid' te çeşitli organizasyon ve etkinliklerle ağırlayacaklarını belirten ÇİLSAL, 'Biz ANI TUR olarak her zaman yaptığımız farklı şeylerle sektöre yeni bir soluk kazandırmaya devam edeceğiz 30 Yıl önce ilk yola çıktığımızda da hedefimiz yenilikçi ve öncü olmaktı, Bugün bunu başarmış olmanın gururunu ve sevincini yaşıyoruz dedi.

Ayrıca 2015 Yaz Sezonuna büyüme hedefi ile girmeyi planlayan ANI TUR; Başarılı geçen 2014 yılını MADRİD organizasyonu ile taçlandırarak kapatmayı planlıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anı Tur 30. yılını Madrid'de kutluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN