Survivor Yasin'den dikkat çeken video! Survivor Yasin Obuz kimdir? | Video

Survivor Yasin'den dikkat çeken video! Survivor Yasin Obuz kimdir? | Video
20.05.2020 | 00:00

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

TV8 Ekranların dikkat çeken yarışması Survivor yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ederken '' Yasin Obuz kimdir kaç yaşında?'' gibi sorulara izleyici kitlesi yanıt arıyor. Uzun soluklu yarışma programı Survivor'da 2020 sezonunda ünlüler ve gönüllüler takımlarında yer alan yarışmacılar zorlu oyunlarda kozlarını paylaşmaya devam ederken yarışmacılardan Yasin Obuz'un biyografisi ve hayatı ile ilgili bilgiler izleyiciler tarafından yoğun şekilde merak edilerek arama motorlarında Survivor Yasin Obuz kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, mesleği ne? sorularıyla araştırılmaya devam ediliyor. Geçtiğimiz haftalarda yarışmacılardan Barış Murat Yağcı'yla olan kavgasıyla gündeme gelen yarışmacının amatör ve profesyonel olarak futbol oynadığı biliniyor. Peki Survivor Yasin Obuz kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç ve mesleği ne? İşte gönüllüler takımı yarışmacısı hakkında merak edilenler…

Survivor 2020 yeni formatıyla yayınlanmaya devam ederken yarışmacılardan Yasin Obuz kimdir, kaç yaşında sorularının yanıtları merak ediliyor. Survivor yeni bölümü ile bu akşam izleyenlerin karşısına çıkacak. Takipçileri tarafından merakla beklenen Survivor, yeni parkurları ve ilginç yarışmaları ile izleyenlere yeniden merhaba derken Konuşması, yarışma performansı ve eğlenceli tavırlarıyla dikkat çeken '' Yasin Obuz kimdir, nereli, mesleği ne?'' gibi sorular izleyiciler tarafından araştırılmaya başlanacak. Yarışmanın 2020 sezonun, izleyenlerin dikkatini çeken yarışmacılar arasında Yasin gönüllüler takımından yer alıyor. Peki Survivor Yasin Obuz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Yasin Obuz boyu ve kilosu kaç, mesleği ne?

SURVİVOR YASİN OBUZ KİMDİR?
TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor gerek yarışmaları gerekse yarışmacılarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Haberimizde, Survivor Yasin Obuz kimdir, kaç yaşında gibi soruların yanıtları ve yarışmacı hakkında tüm bilgiler yer alıyor.

YASİN OBUZ KİMDİR?
Survivor Yasin Obuz, 21 Kasım 1988'de Diyarbakır'da doğdu. 3 kardeş olan Yasin Obuz çocukluğundan beri spor yapıyor. İlk spor lisansı 1998'de çıktı. Amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Bunun yanında çocukken 2 yıl jimlastik yaptı, voleybol ve basketbolda oynadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi'nde Spor Bilimleri Fakültesi'nde okudu. Üniversite yıllarında spor olarak fitness yaptı.

Üniversitede mutfağa merak saldı ve yemek öğrenmeye başladı. Yemek yaparken mutlu olduğunu farkeden Yasin, bir dönem Rusya St. Petersburg'da yaşadı. Yaklaşık olarak 20 ülke gezdi. Gittigi ülkelerin mutfak kültürlerini eglence tarzlarını yaşayış biçimlerini gözlemledi. Küçük bir işletmesi var ve geçen sezon Masterchef yarışmasına katıldı ve oradan Survivor'a seçildi.

SON DAKİKA