Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hayati Küçük Paralel’in gerçek yüzünü anlattı

Paralel Yapı'nın Gürcistan'daki okullarının sahibi Hayati Küçük çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. A Haber'e konuşan Küçük, Paralel Yapı'nın Türkiye’den topladığı himmet paralarıyla nelere hizmet ettiğini, nerelere harcadığını tüm çıplaklığıyla anlattı... Küçük, örgütün tüm kirli çamaşırlarını ortaya dökerken paralel örgütte İsrail’i eleştirmenin de kesinlikle yasak olduğunu söyledi.

"FORMALİTE ŞİRKETLE OKUL AÇTIK"
"O şirketin üzerinden de artık okul ve üniversite açma hedefine başladı. İlk Orta Asya'da açılan okul Özel Demirel Koleji'dir. Limitet şirketinin başkanıyım, ortağıyım okulların kurucusuyum. Ama benim cemaate bakan yönü ile, cemaat bunun formalite olduğunu biliyor, ne şirketi, bunların hepsi formalite"
"CUMHURBAŞKANI VATANI KURTARDI"
"Mesele bir menfure insan olmaktı, hicret etmekti. Biz hicreti bu devlet için, millet için yapmıştık. Ben şaşırıyorum, diyorum ki hoca kardinal mi acaba diyorum, yok diyorum günaha giriyorsun diyorum kendi kendime. Bu gözyaşları, bu yüz, yalan söylemez böyle inanmışız, bu inanmışlıktan dolayı da sorgulama yapamıyorsunuz"
"Bugün bizim uyanışımıza sebep olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, o bizi de kurtardı.Vatanı kurtarırken biz de neye hizmet ettiğimizi gördük, öğrendik. Biz İsrail için yatak odamızda dahil kötü bir söz konuşamazdık. O kadar büyük istihbarat örgütlerinin içinde işimiz ne? Ben bu neslin istihbarat örgütlerinin içinde kendi milletine, vatanına hainlik yaptığını düşünüyorum. MOSAD'ın, FBI'ın, CIA'in içindeki bizim arkadaşların ortaya çıkması lazım. Biz niye bu istihbarat örgütlerinin içine girmek istiyorduk, dünyada huzur adacıkları oluşturalım diye. Biz Amerika'ya yataklık yapmak için Orta Asya'ya gitmişiz. O gözyaşlarına kurban olduk biz, canımızı verdik. Ben artık onun vaat ettiği cenneti istemiyorum"
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayati Küçük Paralel’in gerçek yüzünü anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN