X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kemal'in çılgın projesi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kemal'in çılgın projesi!

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015
Kemal'in çılgın projesi!
Kemal'in çılgın projesi!

için % 35 hedefi koyan Kılıçdaroğlu'nun, çılgın projeleri (!) tartışma yarattı. Kılıçdaroğlu'nun emekliye vaat ettiği 2 maaş ikramiye için 25 milyar TL'lik ek bütçe gerektiğini belirten Başbakan, "Kaynağın ne" diye sordu

Meydanlarda Uzan'a döner-ekmek dağıttıran reklamcı Ali Taran'la çalışmaya başlayan CHP, hedefini yüzde 35 olarak belirlediği seçim için uçuk hedefler ortaya attı. Önceki gün grup kürsüsüne çıkan CHP Genel Başkanı , başbakan olması halinde emeklilere her yıl çift maaş vereceğini açıkladı. Kılıçdaroğlu'nun noter tasdikli açıklamasına tepki gecikmedi.KAYNAĞIN NE?

Türk-İş'e giden Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kılıçdaroğlu'nun dediği düzenlemeler hayata geçse 25 milyar liralık ek açık gündeme gelecek. Nereden çıkacak bu para? Birisi bize bağış vermeyecek, kaynak aktarmayacak. Bütün bunlar, bir sonraki neslin cebinden harcanmış olacak. Aynen 90'lı yıllarda bu popülist politikalarla üretilen açığın şu anda bizim tarafımızdan finanse edilmek zorunda kalınması gibi" dedi.

ÜTOPİK ŞEYLER
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ise CHP'nin vaatlerine "Hayal bile değil, ütopik şeyler bunlar. Milli Piyango mu, toto mu bu? Kaynağını göster önce. Bunun kaynağı veya karşılığı varsa saygı duyarız. Ama eline bir noter kâğıdı almakla bu iş olmaz" diye konuştu.

SSK'YI BATIRMIŞTI
Genel Müdürlüğü sırasında SSK'yı batıran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün "Emekliye her yıl Ramazan Ayı ve Kurban Bayramı'nda birer maaş ikramiye vereceğim" demişti.

kalan karakter 1000

Passenger Passenger

Yazık gerçekten yazık, bu kadar zayıf olabilir mi bir ülkenin anamuhalefetinin vizyonu. Ne bu Allah aşkına. Şaka mıdır bu. Bırakın bu evrak işlerini de proje üretin be kardeşim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 27.03.2015 00:35
ibo ibo

Kaynak yok, kaynak yok, Kaynak yok.
Hakim Savcılara VAR.
Akademisyenlere VAR.
Milletvekillerine VAR.
EMEKLİYE YOK. YOK.YOK. Kimi kandırıyorsunuz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.03.2015 20:27
KaraoÄŸlan KaraoÄŸlan

para basarakmı emekliye bayram ikramiyesimi dağüıtacaksın sayın başkan

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 26.03.2015 19:56
ahmet cakir ahmet cakir

belki tunceliler vaad etmistir ona.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 26.03.2015 18:19
Kral Kral

Seni kim konusturuyor? Iki kelimeyi ne zaman bir araya getirebileceksin?

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır5
cevapla 26.03.2015 16:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.