Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Subay maaşlarına zam - haber yorumları

kalan karakter 1000

Subay maaşlarına zam haberine yapılan yorumlar (90 yorum)

güven can güven can

Astsubayların , subaylarla kendini kıyaslıyarak devamlı subay düşmanlığını anlayamıyorum,hiç siz sağlık memurlarının doktorlarla kendini kıyasladığını duydunuzmu,veya teknisyemlerin mühendislerle kendini kıyasladığını şahit oldunuzmu kardeşim eğitim farkı var statü farkıda olacak,herkes görevinin gereğini yapacak ve saygı duyacak,astsubay okuluna girmekle harbiyeye girmek ve okumak aynımı biraz insaf insanların devamlı bu konuyu kaşıyarak orduyu bölmelerin

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır6
cevapla 20.01.2014 03:04
mustafa mustafa

arkadaşlar fazla sinirlenipte hasta olmayın,hak arayalım bu arada emekliliği gelenler iş bulup emekli olsun ben miç boş kalmadım hatta amerikaya çalışmaya gittim 2sene kaldım 51 yaşımda gittiğim için fazla kalamadım bakmayın söylentilere astsb lara her zaman iş var bizler çalışkanız...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır4
cevapla 07.04.2013 03:09
mustafa mustafa

yıllar önce bir üsteğm. karşı komşusu olan devre arkadaşının hanımını eter koklatarak bayılttı ırzına geçti ordudan atıldı ama bu hiç haber olmadı bir astsb ın yanlışı teferruatlı yayınlanıyor operasyonlarda bazı gördüklerimizi siviller görseydi bu işin uzun süreceğini anlarlardı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır5
cevapla 07.04.2013 02:48
mustafa mustafa

arkadaşlar subayında yorum yaptığı gibi astsb ile sb bir olamaz astsb olmasa dükkanı kapat orduya kilit vur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır3
cevapla 07.04.2013 02:25
Mustafa Mustafa

Birileri ile kıyas yapmak yerine tüm şartları kıyaslayarak astsubayların ve uzman çavuşların mağdur edilmesindeki düşünce yapısını kırmak gerekir.Özellikle mağdur ediliyoruz ki, bağımlı ve bağlı olalım, aidiyet duygumuz artsın. Astsubay TSK'nın gerçek sahibir.Bakın TDK sözlüğüne. Dünya düzeni gereği gör beni göreyim seni.Ses çıkartma ki ben de seni göreyim.Yetki sende ve bende.Bak TBMM'de vekil maaşlarındaki muhalefet iktidar anlaşmasına.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 07.04.2013 01:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.