Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir Belediye Spor’dan Bir Şampiyonluk Daha

Giriş Tarihi: 21.4.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 21.4.2015 11:44
Adana Büyükşehir Belediye Spor’dan Bir Şampiyonluk Daha
Amatör Lig’de şampiyon olarak Süper Amatör Lig’e yükselen Adana Büyükşehir Belediyesi Spor’un 19 yaşaltı takımı da (U19) Adana şampiyonu olarak önemli bir başarıya imza attı ve U 19 Süper Amatör Ligi’nde mücadele etmeye hak kazandı.
Adana Büyükşehir Belediyesi Spor Teknik Direktörü Tekin İncebaldır, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün spora verdiği önemin sonuçlarını almaya başladıklarını belirterek, “Başkanımız Hüseyin Sözlü, göreve geldiğinden bu yana Adana’da sporun gelişmesi için önemli adımlar attı. Adana Büyükşehir Belediyesi Spor’un A takım seviyesinde kazandığı şampiyonluğun ardından, U 19 takımının da Adana şampiyonu olmasıyla, Başkanımızın bize güveninin boşa olmadığını gösterdik. Genç sporcuların yetişmesini sağlamaya yönelik çalışmalara önem veriyoruz. Daha alt gruplardaki takımlarımız da çok başarılı. Adana Büyükşehir Belediye Spor olarak, spora önemli katkı yapıyoruz. Küçük yaş gruplarında yetenekli gençlerimiz, çocuklarımız var ve onları da birer birer Türk sporuna kazandıracağız. Bunların temeli Hüseyin Sözlü Başkanımızla birlikte atıldı ve ona minnettarız” dedi.
Kulüp Başkanı Halil Avşar ve Asbaşkan Sedat Sözlü’ye de teşekkür eden, minnettarlıklarını ileten Tekin İncebaldır, “Asbaşkanımız Sedat Sözlü, bu görevi üstlenmeden önce de bizlere önemli destek veriyordu. Şimdi Asbaşkanımız olarak başarıda büyük payı var. O’nun yönetim kurulunda olması bizim için avantaj. Kendisine, Halil Avşar Bey’e ve yönetim kurulu üyelerimize, Adana futbolu ve sporu adına teşekkürü borç biliyorum” diye konuştu.
Tekin İncebaldır, başarıda büyük payı bulunduğunu belirttiği Adana Büyükşehir Belediye Spor teknik heyetine, kulüp çalışanlarına da teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana Büyükşehir Belediye Spor’dan Bir Şampiyonluk Daha
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN