Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sandıklı Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinden Huzurevine Ziyaret

Giriş Tarihi: 9.4.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 10.4.2015 00:23
Sandıklı Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinden Huzurevine Ziyaret
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sandıklı Meslek Yüksekokulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü öğrencileri, Sandıklı Hüseyin Develi Huzurevini ziyaret etti.
Yüksekokul Sekreteri Ahmet Ayhan ve Öğretim Görevlisi Yunus Yılan nezaretinde gerçekleşen ziyarette esnasında mutluluk ve hüzün bir arada yaşandı. Öğrencilerin kendilerine ziyaret ettiğini gören bir çok huzurevi sakininin duygulanarak ağladıkları gözlendi. Koyu sohbetlerin yapıldığı ziyarette öğrenciler de neşeli tavırlarıyla huzurevi sakinlerinin morallerini tazeledi. Öğrencileri kendi torunları ve çocukları yerine koyduklarını belirten huzurevi sakinleri ziyaretten dolayı öğrenci ve öğretmenlerine teşekkür ettiler. Ziyaretle ilgili bilgiler veren Ayhan ise şunları söyledi:
“Yaşlılarımızın hayat tecrübesiyle gençlerimizin enerjisinin bir araya getirdiğimiz zaman bütün sorunlar kendiliğinden çözülür. Böyle programlarla gençler eksik olan hayat tecrübelerini tamamlar. Ayrıca yaşlılığın nasıl bir süreç olduğunu yakından gözlemleyen öğrencilerimiz, bir gün kendilerinin de yaşlanacaklarını düşünerek hareket etmeye başlar” dedi.
Ziyaretin sonunda öğrenciler tarafından huzurevi sakinlerini çeşitli hediyeler takdim edildi.
(AB-GC-
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sandıklı Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinden Huzurevine Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN