Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti İl Teşkilatından Emirdağ Huzurevine Ziyaret

Giriş Tarihi: 21.4.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 21.4.2015 12:43
AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatından Emirdağ Huzurevine Ziyaret
AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve beraberindeki milletvekili adayları Emirdağ Huzurevini ziyaret etti.
Ziyarette konuşan İl Başkanı Yurdunuseven, hükümetlerinin her zaman halkın yanında olduğunu, yardıma ve bakıma muhtaç vatandaşlara devletin el uzattığını belirtti. AK Parti hükümetlerinin son 13 yılda engelli ve yaşlılara yönelik pozitif ayrımcılık yaptığını söyleyen İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ Huzurevi ziyaretinde yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:
“Partimiz iktidara gelmesiyle birlikte sosyal ve kültürel alanda da büyük bir değişim gerçekleşti. Yardıma ve bakıma muhtaç insanlarımızı, yaşlılarımızı, engelli kardeşlerimize pozitif ayrımcılık yapıldı. Yaşlılarımızın kalabileceği ortamlar daha modern hale getirdi. Burada da gördüğümüz gibi huzurevimiz modern bir görünüm içerisinde. Son 13 yılda hizmet ve yatırımda hayalleri gerçekleştiren hükümetlerimiz sosyal alanda da ciddi yatırımlar yaptı. Bizler her zaman yaşlılarımızın, yardıma ve bakıma muhtaç vatandaşlarımızın yanındayız.”
İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’in konuşmasının ardından milletvekili adayları huzurevi sakinleriyle bir araya gelerek onlarla sohbet etti. Huzurevinde kalan yaşlılarla teker teker ilgilenen AK Parti İl Başkanı Yurdunuseven ve milletvekili adayları, yaşlılara karanfil dağıttı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatından Emirdağ Huzurevine Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN