Sanax'tan 2015'te Antalya'ya proje

Antalya'dan çıkarak daha çok Güneydoğu'da birbirinden prestijli projeler yapan Sanax A.Ş. 2015 yılında Antalya'da da yeni bir proje yapacağını açıkladı

Giriş Tarihi: 20.12.2014
Sanax'tan 2015'te Antalya'ya proje
Antalya'dan çıkarak Akdeniz ve Güneydoğu'da gerçekleştirdiği birbirinden prestijli projelerle sektördeki hedefini en üst noktaya koyan Sanax A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Öcalan ile Şanlıurfa'da bir yıldız gibi parlayan The White Corner Konutları ve temelleri atılan The Blue Corner Konutları'nı anlattı. Sanax'ın yatırımlarını daha çok Güneydoğu'da gerçekleştiren bir Antalya firması olduğunu belirterek, "İnşaat ve enerji sektöründe daima kaliteli hizmet anlayışına sahip, hedefini her zaman zirveye koymuş bir firmayız. Sanax A.Ş. olarak kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsiyoruz ve temeli insana, doğaya saygı olan, bireylerin doğallıkla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanabilmelerini sağlamak amacı içerisindeyiz" dedi.

BÜYÜK BİR PROJE

2015 yılında Antalya'ya büyük bir proje ile merhaba diyeceklerinin müjdesini veren Öcalan "Gerçekten ses getirecek bir proje yapmak istiyoruz. Sanax A.Ş'nin şu ana kadar meydana getirdiği projeler, kendi bölgelerinde oldukça ses getirdi. Yine aynı etkiyi, fırsatları ve belki daha fazlasını Antalya için de göstermek istiyoruz" diye konuştu.

KALİTELİ, KULLANIŞLI, MODERN

The White Corner Konutları hakkında bilgi veren Sanax A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Öcalan, "Diğer tüm projelerimiz gibi üzerine titrediğimiz, her bir detayını uzun mesailer harcayarak düşündüğümüz, göz bebeğimiz olan bir proje. Ve şu ana kadar aldığımız olumlu geri dönüşler ile de ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu bildiğimiz bir proje. Biz oldukça kaliteli, kullanışlı, modern iş ve yaşam alanları inşa ediyoruz. Ve bu kombinasyonları bir araya getirirken de maliyet etkenine dikkat ediyoruz. Yani bu şu demek, Sanax A.Ş'nin inşa ettiği yapılarda fiyat-performans değerlendirmesi her zaman en üst noktadır. The White Corner Konutları da aynı bu şekilde yükselen bir proje" dedi.

TEKNOLOJİNİN NİMETLERİ
Sanax A.Ş. olarak meydana getirdikleri yapılarda teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanmak istediklerini vurgulayan Öcalan, "Teknoloji sadece dijital anlamdaki teknoloji değil, yapı malzemelerinin geliştirilirken kullanılan teknolojiden de bahsediyorum. Örneğin bir yalıtım malzemesinin kalitesi aynı zamanda onun teknolojisini de gösterir ve teknolojisi ne kadar ilerideyse sağladığı fayda da o kadar ileride olur. Tabi ki bir de teknolojinin insan hayatını kolaylaştıran ve güvenliğini sağlayan tarafı var. Parmak izi ile açılan dış kapı, CE belgeli, daireden çağrılabilen çift hızlı jeneratörlü asansör, daireler arası görüşmeyi de sağlayan diyafon, gece görüş özelliğine sahip kapalı devre kamera sistemleri, her odada yangın alarm detektörü, mutfakta gaz ikaz detektörü ve her dairede hırsız alarmı gibi teknolojiler de The White Corner Konutları'nda aileleri bekliyor olacak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sanax'tan 2015'te Antalya'ya proje
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN