Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AB Bakanlığı'nın Antalya Temsilciliği bugün açılıyor

AB Bakanlığı bugün Antalya'da temsilcilik açıyor. Temsilcilik, Antalya'nın zenginliklerini değerlendirmek amacıyla açılacak

Giriş Tarihi: 21.12.2014
AB Bakanlığı'nın Antalya Temsilciliği bugün açılıyor
Avrupa Birliği (AB) Bakanlığı, Antalya'nın tarihi, kültürel ve coğrafi zenginliklerini AB üyelik perspektifi açısından değerlendirecek projeler üretmek ve AB'nin bu süreçte sunduğu fırsatlardan yerel düzeyde en iyi şekilde faydalanmak amacıyla Antalya'da temsilcilik açacak.

YENİ HİZMET BİNASINDA

AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın katılımı ile bugün Antalya'da AB Bakanlığı Antalya Temsilciliği'nin açılışının yapılacağı kaydedilen bakanlık açıklamasında, temsilciliğin AB müktesebatına yerel düzeyde uyumun sağlanmasına ve mevzuatın doğru ve etkin olarak uygulanabilmesine rehberlik etmek, Antalya'nın tarihi, kültürel ve coğrafi zenginliklerini AB üyelik perspektifi açısından değerlendirecek projeler üretmek ve AB'nin bu süreçte sunduğu fırsatlardan yerel düzeyde en iyi şekilde faydalanmak amacıyla çalışmalar yapacağı ifade edildi. AB Bakanlığı'nın Antalya Temsilciliği'nin açılış töreni, Antalya Valiliği'nin Muratpaşa ilçesindeki hizmet binasında yapılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AB Bakanlığı'nın Antalya Temsilciliği bugün açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN