Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Transfer yasağı kalktı

Antalyaspor’a Oktay Delibalta’nın transferi nedeniyle verilen ‘2 dönem transfer yasağı’ cezası tahkim kararıyla kaldırıldı

Giriş Tarihi: 4.11.2016
Transfer yasağı kalktı

Antalyaspor'un Gültekin Gencer başkanlığı döneminde geçtiğimiz yıl devre arasında yaptığı Oktay Delibalta transferi nedeniyle aldığı transfer yasağı cezası kaldırıldı.

ARTIK ENGEL KALMADI
Yapılan usulsüz transfer nedeniyle verilen 2 dönemlik ceza, dün Tahkim Kurulu'nun aldığı karar nedeniyle kaldırıldı. Tahkim Kurulu'ndan yapılan açıklamada; Oktay Delibalta ve davalı Antalyaspor'un itirazlarının kabulü ile Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun asıl dava yönünden vermiş olduğu kararın tümden kaldırılmasına, asıl davanın reddine, Oktay Delibalta'nın fesihte haklı olduğunun tespiti ile futbolcu hakkında verilen 6 ay süre ile resmi müsabakalardan men cezasının kaldırılmasına, Antalyaspor'un 2 transfer ve tescil dönemi boyunca yeni bir futbolcu transfer etmekten men edilmesine yönelik verilen cezanın kaldırılmasına" karar verilmiştir" denildi. Bu kararın ardından Antalyaspor'un devre arasında ve sezon sonunda transfer yapabilmesine engel kalmadı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Transfer yasağı kalktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN