'li vekilin pişkinliği

Yakın geçmişte Gülen örgütü hakkında sert açıklamalarda bulunan, kendi imzasını taşıyan “Nurjuvazi” kitabı ile örgütü deşifre eden İstanbul Milletvekili Eren Erdem, kirli örgütünün sözcülüğünü üstlendi.

Giriş Tarihi: 4.9.2015 15:57
CHP'li vekilin FETÖ pişkinliği

'li vekil yine seçmenlerini şaşırttı. Yakın geçmişte Gülen örgütü hakkında sert açıklamalarda bulunan, kendi imzasını taşıyan "Nurjuvazi" kitabı ile örgütü deşifre eden CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, kirli örgütünün sözcülüğünü üstlendi.

CHP Milletvekili Eren Erdem 19 Ocak 2013 tarihinde, Twitter üzerinden FETÖ için, "Gülencilerle itikadi ve ya felsefi zeminde tartışmak hatadır. 3 harfliler (ABD ve CİA) tarafından desteklenen paramiliter bir örgüt" olduğunu ve "Gülencilik teolofik itikadi bir yapı olmanın çok ötesinde paramiliter bir yapı olduğunu" söylemişti.

Şimdi ise Eren Erdem, FETÖ medyasının gözbebeği haline gelmiş durumda. 2 gün önce Zaman Gazetesi'ni ziyaret eden Erdem, her fırsatta FETÖ medyasının yanında durarak hükümet karşıtı açıklamalarda bulunuyor.

Genel Yayın Yönetmeni olduğu Karşı Gazetesi'nde Gülen örgütünden gelen sahte belgeleri yayınlayarak Türkiye'yi yurtiçinde ve yurtdışında zor durumda bırakmıştı.

Eren Erdem ayrıca 4 yıl önce Fetullah Gülen ve örgütü hakkında "Nurjuvazi" isimli bir kitap kaleme almış ve bu karanlık örgütün bütün kirli ilişkilerini gözler önüne sermişti. Sosyal medyadan ve gazete yazılarından örgütü deşifre etmeye devam eden Eren Erdem, Karşı Gazetesi'nin Genel Yayın Yönetmeni olmasının ardından bir anda FETÖ saflarına geçti. Karşı Gazetesi'nin 3 ay gibi kısa bir sürede kapanmasının ardından FETÖ'ye destek vermeye devam eden Eren Erdem, milletvekili seçildikten sonra CHP'ye değil Fetullah Gülen'e çalışmaya devam etti. İpek grubuna yönelik kara para operasyonunda da FETÖ'nün yanında yeralan Eren Erdem, seçmenlerini bir kez daha şaşırtırken, CHP ile FETÖ arasındaki gizli ittifakı bir kez daha gözler önüne serdi.

İŞTE O KİTAP:

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li vekilin FETÖ pişkinliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz