Barış Arduç ile ilgili şoke eden yasak aşk iddiası!

Başrolünde Arduç'un oynadığı nin ani bitişiyle ilgili ortaya şok bir iddia atıldı. Buna göre yakışıklı oyuncu, dizinin evli senaristiyle yasak aşk yaşayınca dizi erken final yapmış!

Giriş Tarihi: 10.3.2017 15:36
Barış Arduç ile ilgili şoke eden yasak aşk iddiası!

DİZİNİN SENARİSTİYLE YASAK AŞK İDDİASI!

Bu şok iddia, dün gündem yarattı! Geçtiğimiz haftalarda erken final yapan 'Kiralık Aşk' sinin başrol oyuncusu Barış Arduç hakkında önceki gün şok bir iddia ortaya atıldı.

ERKEN FİNALİN SEBEBİ YASAK AŞK...

1ANTV'de yayınlanan 'Bir De Bizden Dinleyin' programının sunucusu Cem Aydınlı, dizinin bitiş sebebinin altında yasak aşk olduğunu öne sürdü.

CANLI YAYINDA OLAY

Aydınlı'nın iddiasına göre de bu yasak aşkın başrolünde Arduç'la dizinin senaristi Meriç Acemi yer alıyor… Aydınlı, canlı yayında ortaya attığı bu iddiayla ilgili şunları söyledi:

"Evli ve bir çocuğu olan dizinin senaristi Meriç Acemi ile Barış Arduç kısa süre aşk yaşamış. Acemi, zaten Arduç'a platonik olarak aşıkmış."

"Sonra bölümler ilerledikçe Meriç Hanım, yakışıklı oyuncuyla beraber olmaları için diretmeye ve onu köşeye sıkıştırmaya başlamış." Şok iddialarını sürdüren Aydınlı ekledi:

SETTE KRİZ Mİ ÇIKARDI?

"Barış Bey, daha sonra geri çekilmiş ve Meriç Hanım'a yapamayacağını belirtmiş. Bu durumdan etkilenen Meriç Acemi ise sette devamlı huzursuzluk yaratınca dizinin yayından kaldırılmasına karar verilmiş."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Barış Arduç ile ilgili şoke eden yasak aşk iddiası!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz