Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ayrıcalıklı yaşamın adresi Prime One Angora

Giriş Tarihi: 31.3.2013

Lüks konutta sınırların zorlandığı Prime One Angora'nın 700-750 metrekare arasında değişen villalarında aileye özel sinema salonu da mahal listesine girdi

Ankara'nın gözde semtlerinden Angora'da, sadece 20 aileye ayrıcalıklı bir yaşam sunacak butik bir proje hayata geçiriliyor. Lüks konutta sınırların zorlandığı Prime One Angora'nın mahal listesinde aileye özel sinema salonu da yer alıyor. Projenin sahibi Cenk Yıldırım, Prime One Angora'nın, üç farklı kıtada yaptığı araştırmalar ve seçkin kişilere hitap edecek bir marka yaratma arayışlarının sonucu olarak ortaya çıktığını belirtti. 20 villadan oluşan projenin tasarımlarını, özgün bir mimari dil kullanan Yeşim ve Nami Hatırlı çiftinin hazırladığını anlatan Yıldırım, "Prime One Angora, minimalist, modern ve şık çizgileriyle konforlu bir yaşam vaat ediyor" dedi.

ÖZEL YAŞAM ALANLARI
Prime One Angora projesine başlarken insan yaşamını kolaylaştırmayı ve yaşam alanlarını daha keyifli hale getirebilmeyi amaç edindiklerini kaydeden Yıldırım, şunları söyledi: "PrimeOne Angora'da brüt villaların tamamı dört katlı ve hepsinde akıllı ev sistemi bulunuyor. Asansörler katlar arasında hareket etmeyi kolaylaştırıyor. Villaları çevreleyen peyzaj harikası yeşil alanlar, şehrin kalbinde doğayla bütünleşebilme ayrıcalığını yaşatıyor. Her zevke hitap edebilecek şekilde tasarlanmış Prime One Angora evleri, hane mensuplarına özel sinema salonları ve havuzlu ahşap teraslarıyla tüm beklentilerinizi karşılıyor."

Şık ve uzun ömürlü
Cenk Yıldırım, cephe tasarımlarında kullanılan ahşap görünümlü kompozit levhalar, taş kaplamalar ve titanyum çatı kaplamaları gibi dayanıklı ve kaliteli malzemelerin, Prime One Angora evlerini şık oldukları kadar uzun ömürlü de kıldıklarını kaydetti. Prime One Angora'nın, hayatının her anında ilkleri yaşamayı sevenleri, kaliteye, modernliğe ve rahatlığa davet ettiğini anlatan Yıldırım, bu butik projeyle Ankara'nın en seçkin yaşam alanını oluşturduklarını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayrıcalıklı yaşamın adresi Prime One Angora
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN