Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kentin sembolü batıya yerleşecek

Eskişehir Yolu aksında Doğukan Yapı tarafından temeli atılan ve 2015 yılında tamamlanması planlanan West Gate rezidans projesinin Ankara'nın sembollerinden olacağı belirtildi

Eskisehir Yolu üzerinde 140 bin metrekarelik alanda hayata geçirilecek Ankara'nın en büyük rezidans projesi "West Gate"in temel atma töreni, geniş bir katılımla gerçekleştirildi. 2015 yılında tamamlanması planlanan ve Ankara'nın yeni sembolü haline geleceği belirtilen projeyi yürüten Doğukan Yapı'nın Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Bıyık, Ankara'nın batısında kente yakışır bir proje olacağını söyledi.

GELİŞME BÖLGESİNDE

Arsa yer seçiminden başlayarak proje üzerinde titizlikle çalıştıklarını, West Gate'in konumu itibariyle Ankara'nın gelişme bölgesinde olduğunu belirten Bıyık, "Yakınında yapılacak kavşakla birlikte ulaşım konusunda da herhangi bir sıkıntısı olmayacak. Çevre yolu bağlantılarıyla beraber düşündüğümüz zaman, Ankara'nın birçok yerine çok kısa sürede ulaşılabilecek konumda. Ankara'nın ihtiyacına cevap verecek, rezidanslar, ofisler ve alışveriş merkezlerini içeren konsept bir çalışma oldu" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kentin sembolü batıya yerleşecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN