Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KPSS'de büyük başarı

Giriş Tarihi: 23.8.2013

Murat Eğitim Kurumları, 2013 KPSS'de 24 puan türünde birinci çıkararak kendi alanında lider olduğunu bir kez daha kanıtladı

Farklı puan türlerinde ilk 100'e giren yüzlerce öğrenci Murat Eğitim Kurumları, hem bireysel hem de kitlesel başarı elde etti. Murat Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Baskı, 2013 yılında da KPSS'de başarılı olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirerek, "Bu başarı tesadüf değil. Disiplinli ve programlı çalışmalarımızın ürünü" değerlendirmesinde bulundu.

'Yayıncılıkta da iddialıyız'
30 yıllık deneyime sahip olduklarını vurgulayan Baski, "Ankara'da birkaç öğrenci ile çıktığımız bu yolda, bu gün Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli, Konya, Denizli ve Antalya olmak üzere 9 ilde, 24 kurumla binlerce öğrenciye hizmet veriyoruz. Kurs eğitiminin yanı sıra yayıncılıkta da iddialıyız. Murat Yayınları, yaygın bayi ve dağıtım kanalıyla, 81 ilin tamamında gençlere destek veriyor" dedi.

'Gururluyuz'
Baskı , KPSS'de öğrencilerin başarı piramidinin üst diliminde yer almasını hedeflediklerini belirterek, şöyle konuştu: "Sınav sonuçları, her yıl olduğu gibi bu yıl da hedefimize ulaştığımızın kanıtı. 2013 KPSS'de, 4 puan türünde Türkiye birincisi çıkardık" dedi. Farklı puan türlerinde ilk 10 derecede 127, ilk 50 derecede 472 ve ilk 100 derecede de 703 öğrencilerinin olduğunu açıklayan Baskı, gurur yaşadıklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KPSS'de büyük başarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN