Home ofis 2014'te tavan yapacak

Endüstriyel tasarımcılar, 2014 yılının home ofis yılı olacağını ilan ederken, işe adaptasyonu artıracak tasarım çalışmaları da şimdiden başladı

Giriş Tarihi: 14.12.2013
Kentlerin büyümesine paralel olarak artan trafik sorunu, işyeri kira ve diğer giderlerin her geçen yıl artması, teknolojideki gelişim, iş sahiplerini hızla home ofislere yöneltiyor. Evden internet aracılığıyla tüm işlerini tamamlayabilen firma sahipleri masrafları minimuma çekerken, kendilerine daha fazla zaman da bulabiliyor.

EVLER İŞYERİNE DÖNÜŞÜYOR
Durum böyle olunca artan home ofis sayısının gelecek yıl tavan yapması bekleniyor. Bu öngörüden yola çıkan endüstriyel tasarımcılar, evleri işyerine dönüştürecek formüller üretmek için yoğun çalışma içindeler. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden Ofis Tekin'in Genel Müdürü Cemal Tekin de, iş yoğunluğunun her geçen ay home ofis lehine değiştiğini gözlemlediklerini kaydetti.

REHAVET KAYGISINI YENİN

Home ofislerin en büyük handikapının rehavet, işe adapte olamama kaygısı şeklinde ortaya çıktığını ifade eden Tekin, şunları söyledi: "Çalışma arzunuzu yeniden sağlayacak tasarımlarla dikkatinizi yeniden toplayarak, işlerinizi planladığınız şekilde devam ettirebilirsiniz. Yani home ofisteki rehavet endişenizi, tasarımlarla giderebilirsiniz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Home ofis 2014'te tavan yapacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN